تیتر امروز

پرتغال ۲ - اروگوئه صفر؛ برای صعود نیازی به رونالدو نبود!
بیست و دوحه (۱۳)، روز نهم جام جهانی

پرتغال ۲ - اروگوئه صفر؛ برای صعود نیازی به رونالدو نبود!

در نهمین روز از مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، بازی‌های باقی‌مانده از دور دوم مرحله گروهی انجام شد و هشت تیم در دو گروه G و H به مصاف یکدیگر رفتند؛ کامرون در نبردی جذاب و کامبکی برابر صربستان ۳-۳...
رودبار و باز هم بلای طبیعی در روزهای جام جهانی!
گزارش دیدار از آخرین وضعیت آتش‌سوزی در جنگل "شمام" و "سلانسر"

رودبار و باز هم بلای طبیعی در روزهای جام جهانی!

علیرغم تلاش نهاد‌های مختلف مانند هلال احمر، منابع طبیعی و مدیریت بحران آتش سوزی در جنگل‌های "شمام" و "سلانسر" در رودبار استان گیلان ادامه دارد و زنده ماندن آن‌ها در گرو سورتی پرواز بیشتر است...

جلسه بررسی مشكلات و تنگناهای ادارات PIMS شركتهای بهره بردار برگزار شد .

جلسه بررسی مشكلات و تنگناهای ادارات PIMS شركتهای بهره بردار برگزار شد .

کد خبر: ۱۴۰۱۵۱
۲۱:۵۰ - ۱۹ آبان ۱۴۰۱

جلسه بررسی مشكلات و تنگناهای ادارات PIMS شركتهای بهره بردار برگزار شد .

دیدارنیوز_سرویس‌خوزستان: به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری :
صبح سه شنبه ۱۷ آبان ۱۴۰۱ جلسه بررسی مشکلات و تنگناهای اداره هماهنگی و پیگیری نظام انسجام خطوط لوله شرکت های تابعه مناطق نفتخیز جنوب با حضور مدیر عامل شرکت آغاجاری و مدیر تولید شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب برگزار گردید .
مدیر عامل شرکت آغاجاری در این نشست ضمن خیر مقدم، وضعیت خطوط لوله جریانی شرکت را تشریح کرد.
مهندس جواد تقی زاده بیان کرد شرکت آغاجاری با بیش از ۷۵۰۰ کیلومتر خطوط لوله جریانی یکی از بزرگترین شرکت های مناطق نفت‌خیز جنوب است که با توجه به قدمت بالای خطوط لوله نیازمند توجه ویژه به این سرمایه گرانبها است.
مهندس تقی زاده با اشاره به فعالیت و وجود این خطوط لوله شرکت آغاجاری را شاهراه اصلی مناطق نفت‌خیز جنوب دانست و عنوان کرد: با توجه به اینکه بیش از ۱۵۵۰ کیلومتر از خطوط لوله بصورت زیر زمینی هستند اقدامات خوبی در جهت صیانت از این خطوط انجام شده و تلاش کردیم با ظرفیت های موجود در جهت جلوگیری از خوردگی آنها اقدام کنیم .
مدیر عامل شرکت آغاجاری در ادامه با اشاره به مشکلات و تنگناهای این حوزه افزود : تصویب خواهی پروژه های خطوط لوله ، تعرض به خطوط لوله ، اولویت بخشی به پروژه‌ها ی ایمن سازی و تعویض خطوط لوله و رفع معارضین از مهم ترین چالش های شرکت های بهره بردار است که نیازمند توجه ویژه مدیریت بالا دستی است.
وی همچنین در این نشست خواستار توجه و رفع موانع پروژه اجرای کریدور خطوط لوله انتقال نفت صادراتی کنارگذر شهر امیدیه شد.
مدیر تولید شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در این نشست که به میزبانی شرکت آغاجاری برگزار گردید بیان کرد: یکی از اقدامات مهم مناطق نفت‌خیز جنوب تشکیل مجموعه هماهنگی و نظارت بر نظام انسجام خطوط لوله بود که شرکت آغاجاری در این حوزه بسیار موفق بود.
مهندس نورانی با تاکید بر صیانت از خطوط لوله جریانی در شرکت های بهره بردار خواستار برنامه ریزی جهت اجرای عملیات ضخامت سنجی و پایش خطوط لوله جریانی شد و افزود : با پیگیری صورت گرفته اقدامات بسیار خوبی در سطح مناطق نفت‌خیز جنوب صورت گرفته که امیدوارم با تقویت ساختار اداره pims و اهمیت دادن به آن بتوانیم وضعیت خطوط لوله را ساماندهی کنیم.
در ادامه این نشست قربانی نماینده مهندسی ساختار سازمانی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در خصوص رفع مشکلات ساختار سازمانی اداره هماهنگی و نظارت بر نظام انسجام خطوط لوله اظهار کرد: آمادگی کامل برای رفع مشکلات و تکمیل ساختار اداره PIMS در شرکتهای بردار را داریم تا با افزایش نیروهای کارآمد در این اداره و همچنین ارتقاء سمت های سازمانی آنها سبب بالا بردن انگیزه همکاران و حفظ نیروهای متخصص در این واحد ها باشیم .
در پایان نیز روسای ادارات هماهنگی و نظارت بر نظام انسجام خطوط لوله شرکت های بهره بردار مشکلات و تنگناهای خود را بیان کردند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی