تیتر امروز

سخنان صریح نقویان درباره انتخاب موقت ولی فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم و رژیم پهلوی
تیزرِ قسمت دومِ گفت‌وگوی دیدار با ناصر نقویان:

سخنان صریح نقویان درباره انتخاب موقت ولی فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم و رژیم پهلوی

حجت‌الاسلام ناصر نقویان کارشناس مذهبی، در بخش دوم گفت‌وگوی خود با دیدار به مباحثی چون موقت و مشروط شدن دوره حکمرانی ولی فقیه، معروفترین‌ها، منکرترین‌ها و شرایط امروز ایران در مقایسه به دوره پهلوی...

دیدار قائم مقام مدیرعامل در امور ستادی و مسئولیت‌های اجتماعی با کارکنان کارگاه مرکزی

علیرضا مخبر دزفولی قائم مقام مدیرعامل در امور ستادی و مسئولیت‌های اجتماعی با حضور در جمع کارکنان کارگاه مرکزی با آنان به گفتگو پرداخت.

کد خبر: ۱۴۰۱۴۲
۲۰:۴۶ - ۱۹ آبان ۱۴۰۱

دیدار قائم مقام مدیرعامل در امور ستادی و مسئولیت‌های اجتماعی با کارکنان کارگاه مرکزی

دیدارنیوز_سرویس‌خوزستان: به گزارش خبرنگار روابط عمومی، در این دیدار که با همراهی کاوه طالبی مدیر خدمات و امور اجتماعی، رحیم امیدبخش مدیر امور اداری و استقبال رضا کلانتریان مدیر کارگاه مرکزی، صورت گرفت؛مخبر دزفولی با تشکر از زحمات شبانه روزی کارکنان، از آنان خواست تا مشکلات و‌ پیشنهادات خود را مطرح نمایند. گفتنی است، در این دیدار صمیمانه، کارکنان این واحد مشکلات و پیشنهادات خود در حوزه های مختلف نظیر: اداری، بهداشت، درمان، ایمنی و محیط زیست، سازماندهی و روشها، خدمات و امور اجتماعی و آموزش و توسعه منابع انسانی را مطرح نموده و قائم مقام مدیرعامل در امور ستادی و مسئولیت‌های اجتماعی با شنیدن سخنان همکاران، ضمن بیان توضیحاتی، دستور بررسی موارد مطرح شده را صادر کردند. این گزارش حاکی است، دیدار یادشده عصر روز سه‌شنبه ۱۰ آبان‌ماه ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۰ در بخش صنعتی کارگاه مرکزی انجام شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی