تیتر امروز

اردوغان، شمشیر را از رو بست!
از سعدآباد تا توپکاپی (۷۵)، انتخابات ریاست جمهوری ترکیه دو ماه زودتر برگزار می‌شود

اردوغان، شمشیر را از رو بست!

سخنرانی پر از خشم و هیاهو رجب طیب اردوغان از تند شدن تب انتخابات ریاست جمهوری در ترکیه خبر می‌دهد، مخالفان او هم به همین تندی وارد میدان شده‌اند، مخالفانی که اردوغان آنها را «میز شش نفره»، کودتاچی،...
سردار و حاجی؛ بازی «دزد و پلیس» ادامه دارد
چون پرده استقلال برافتاد...

سردار و حاجی؛ بازی «دزد و پلیس» ادامه دارد

حدود ۴ ماه از روی کار آمدن علی فتح‌الله زاده می‌گذرد، ولی هنوز بیشتر وقت او صرف مناظره‌های بی‌پایان و غیرمستقیم با سردار آجورلو مدیر عامل قبلی باشگاه می‌شود.
موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟
از چشم جهان (۷۲)؛ گزارش تازه «میدل ایست آی»

موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟

مذاکرات برای احیای توافق هسته‌ای ایران عملا بی نتیجه مانده است. ایران می‌گوید طرف‌های غربی به ویژه آمریکا باید واقع‌بینانه به این مسئله بپردازند تا از تکرار خروج واشنگتن از برجام جلوگیری شود....
اهدا تندیس روابط عمومی برتر در حوزه ارتباطات رسانه‌ای؛

کسب رتبه برتر شرکت فولاد خوزستان در هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی

در هفدهمین دوره جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی که با حضور مسئولان روابط عمومی سازمان‌ها و موسسات مختلف برگزار گردید، روابط عمومی شرکت فولاد خوزستان موفق به کسب ۹ رتبه برتر در بخش‌های مختلف گردید.

کد خبر: ۱۴۰۱۳۹
۲۰:۳۳ - ۱۹ آبان ۱۴۰۱

کسب رتبه برتر شرکت فولاد خوزستان در هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی

دیدارنیوز_سرویس‌خوزستان: به گزارش روابط عمومی در این جشنواره که امروز صبح ۱۸ آبان ماه ۱۴۰۱ به همت انجمن متخصصان روابط عمومی ایران برگزار گردید،روابط عمومی شرکت فولاد خوزستان با برنامه ریزی هدفمند خود توانست در بخش‌های ویژه نامه و گزارش رتبه اول را کسب نماید، در بخش های مصاحبه، تهیه خبر و پوستر رتبه دوم و در بخش‌های بروشور و کاتالوگ و عکس رتبه سوم را از آن خود کند.
 
در ادامه جشنواره از سوی هیئت داوران سجاد خراسانی و محمد فیض بخش از کارشناسان روابط عمومی شرکت فولاد خوزستان موفق به کسب عنوان کارشناس برتر ایران در بخش انتشارات روابط عمومی شدند. 
 
گفتنی است این جشنواره در سه سطح ملی، استانی و کشوری برگزار گردید و از بین ۱۱٠ اثر  ارسالی به این همایش، روابط عمومی شرکت فولاد خوزستان موفق به کسب این رتبه‌های برتر گردید.
 
در پی کسب این موفقیت محمد جامعی سرپرست مدیریت روابط عمومی شرکت فولاد خوزستان اظهار داشت: قطعا دستاوردی که با همکاری همه کارکنان روابط عمومی شرکت به دست آمده، مایه مباهات و افتخار ماست و تلاش کردیم ضمن تعامل با رسانه‌ها و به‌ کارگیری تمامی ابزارهای موجود،به صورت هدفمند در جبهه‌ صنعت ایران پیشتاز باشیم. 
 
شایان‌ ذکر است این همایش با حضور اساتید، کارشناسان و مدیران روابط عمومی بانکها، سازمان‌ها و مؤسسات دولتی و خصوصی در محل سالن همایش‌های بین المللی شهدای محیط زیست برگزار شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی