تیتر امروز

دکتر منتظر قائم: حجاب اجباری، اصل حجاب را زیر سوال برد/ خاموشی تامل برانگیز قشر خاموش! +ویدیو
گفتگوی هشتم دیدار در برنامه "اصل ۲۷" با یک استاد ارتباطات و جامعه شناس/ بخش اول

دکتر منتظر قائم: حجاب اجباری، اصل حجاب را زیر سوال برد/ خاموشی تامل برانگیز قشر خاموش! +ویدیو

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ هشتمین میهمان...
گفتگوی علی رودگرنژاد با دکتر محمد رضا قدوسی
میزبان کارآفرینان در برنامه هفت ستاره‌ها (۷)

گفتگوی علی رودگرنژاد با دکتر محمد رضا قدوسی

در هفتمین قسمت از برنامه تازه دیدارنیوز به نام «هفت ستاره‌ها»، گفتگوی علی رودگرنژاد را با دکتر محمد رضا قدوسی خواهید دید. دکتر قدوسی مدیر عامل  شرکت خطرپذیران نوین آفرینش است.
با کاهش تحریم نفتی آمریکا، آیا ونزوئلا در حال بازگشت به شرایط عادی است؟
از چشم جهان (۶۴)

با کاهش تحریم نفتی آمریکا، آیا ونزوئلا در حال بازگشت به شرایط عادی است؟

با اقدام اخیر آمریکا در کاهش تحریم‌های نفتی ونزوئلا، چه آینده‌ای برای این کشور در عرصه‌های مختلف انرژی و بین‌المللی می‌توان متصور شد؟ یک اندیشکده آمریکایی نظر سه کارشناس برجسته خود را در این...
مردم ما امنیت، نظم و آرامش می‌خواهند و ما باید مدافع مردم باشیم

بوکانی: بیانیه ۲۲۷ نفره خلاف وظایف نمایندگی است؛ باید مدافع مردم باشیم

انور حبیب‌زاده بوکانی، نماینده مردم بوکان در مجلس درخصوص بیانیه ۲۲۷ تن از نمایندگان خطاب به قوه قضائیه با موضوع برخورد با بازداشت‌شدگان و اینکه آیا این بیانیه را امضا کرده است؟، گفت: خیر بنده این بیانیه را امضا نکردم و علت عدم امضا هم این بود که اعتقاد داشتم حفظ جان شهروندان، تامین آرامش و رفاه و همچنین رفع مشکلات آن‌ها باید در اولویت کار‌ها و فعالیت‌های ما باشد. از سوی دیگر محتوای بیانیه ۲۲۷ نماینده خارج از وظایف نمایندگان مجلس و دخالت در کار قوه دیگری بود.

کد خبر: ۱۴۰۱۱۶
۱۷:۰۸ - ۱۸ آبان ۱۴۰۱

بوکانی: بیانیه ۲۲۷ نفره را خلاف وظایف نمایندگی می‌دانم

دیدارنیوز: نماینده مردم بوکان گفت: محتوای بیانیه ۲۲۷ نماینده خارج از وظایف نمایندگان مجلس و دخالت در کار قوه دیگری بود.

انور حبیب‌زاده بوکانی نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی، در رابطه با بیانیه ۲۲۷ تن از نمایندگان خطاب به قوه قضائیه با موضوع برخورد با بازداشت‌شدگان و اینکه آیا این بیانیه را امضاء کرده است؟، گفت: خیر بنده این بیانیه را امضاء نکردم و علت عدم امضاء هم این بود که اعتقاد داشتم حفظ جان شهروندان، تامین آرامش و رفاه و همچنین رفع مشکلات آن‌ها باید در اولویت کار‌ها و فعالیت‌های ما باشد. ما نمایندگان اکنون باید تلاش کنیم تا مسائلی همچون معیشت، مسکن، تثبیت قیمت‌ها و اشتغال جوانان کشور در اولویت کارهای‌مان باشد.

وی ادامه داد: از سوی دیگر محتوای بیانیه ۲۲۷ نماینده خارج از وظایف نمایندگان مجلس و دخالت در کار قوه دیگری بود.

عضو کمیسیون اقتصادی در ادامه عنوان کرد: ضمن اینکه باور من این است که نمایندگان مجلس از آنجا که منتخب و وکیل مردم هستند، باید پیگیر دغدغه‌ها و مشکلات موکلان خود باشند و برای حل مشکلات کشور تدبیر و چاره‌اندیشی کنند و با همکاری مدیران کشور تصمیمات لازم را اتخاذ نمایند.

نماینده مردم بوکان همچنین تصریح کرد: اعتقاد من این است که چون ما نماینده مردم هستیم باید در ارتباط با آرامش، امنیت و رفع مشکلات مردم حرکت کنیم. ما نمی‌توانیم در کار قوه دیگر دخالت کنیم و قوه دیگر باید مستقل کار خود را انجام دهد.

وی در پایان ابراز داشت: مردم ما امنیت، نظم و آرامش می‌خواهند و ما باید مدافع مردم باشیم.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی