تیتر امروز

محمود صادقی: به چین و روسیه امتیاز می‌دهیم / نظارت شورای نگهبان به دوره نمایندگی هم تسری یافته (قسمت اول)
نماینده پیشین مجلس در برنامه رکن سه دیدارنیوز:

محمود صادقی: به چین و روسیه امتیاز می‌دهیم / نظارت شورای نگهبان به دوره نمایندگی هم تسری یافته (قسمت اول)

برنامه رکن سه دیدارنیوز میزبان محمود صادقی، نماینده مردم تهران، ری، شیمیرانات و اسلامشهر در دوره دهم مجلس شورای اسلامی بود که ویدیوی آن در دو قسمت منتشر می‌شود. قسمت اول پیرامون شعار‌های انقلاب...
مناظره انتخاباتی؛ مشارکت آری، مشارکت نه!
علی اصغر شفیعیان و حسین جعفری، دلایل خود برای شرکت و عدم شرکت در انتخابات بیان کردند

مناظره انتخاباتی؛ مشارکت آری، مشارکت نه!

دیدارنیوز در ادامه برنامه‌های انتخاباتی خود، در «برنامه زاویه»، میزبان حسین جعفری پژوهشگر دینی به عنوان مخالف و علی اصغر شفیعیان روزنامه‌نگار به عنوان موافق مشارکت در انتخابات، بود.

سخنگوی دولت: می‌توانستیم به نیروی انتظامی اجازه دهیم «مردم» را بترساند!

علی بهادری جهرمی، سخنگوی دولت سید ابراهیم رئیسی، که در هفته‌های اخیر با اعتراض شدید برخی دانشجویان از جمله خواجه‌نصیر و قم مواجه شده، می‌گوید: برای دولت مثل آب خوردن بود که از همان روز‌های اول اجازه دهد تا نیروی انتظامی از گلوله‌های جنگی استفاده کند و هر کسی را به خیابان آمد بزنند و اینطور مردم بترسند و از خانه خارج نشوند؛ اما این دولت هرگز چنین کاری نمی‌کند. این اظهارنظر سخنگوی دولت مردمی در حالی‌ست که معین الدین سعیدی نماینده چابهار روز گذشته به استفاده از گلوله‌های جنگی در سیستان و بلوچستان معترض بود اما صحبت‌هایش در مجلس قطع شد.

کد خبر: ۱۴۰۰۶۱
۲۰:۲۶ - ۱۷ آبان ۱۴۰۱

سخنگوی دولت: می‌توانستیم به نیروی انتظامی اجازه دهیم «مردم» را بترساند!

دیدارنیوز: سخنگوی دولت با تاکید بر اینکه اغتشاشگر و معترض را باید از هم تفکیک کنیم، گفت: پاسخ دشمن خارجی را حتما می‌دهیم.

علی بهادری جهرمی در نشست پرسش و پاسخ با دانشجویان دانشگاه صداوسیما که در محل فاطمیه بزرگ تهران برگزار شد با بیان این مطلب افزود: شک نکنید اگر یکی بخوریم دو تا می‌زنیم، فقط شاید بعضی‌ها را نتوانیم بگوییم.

وی در پاسخ به این که چرا با آشوبگران داخلی مماشات صورت می‌گیرد؟ تاکید کرد که اصل بر این است که این جوانان که به خیابان می‌آیند فرزندان خطاکار ما هستند.

بهادری جهرمی با بیان اینکه دلیل اینکه هم گفته می‌شود با اغتشاشگران مماشات صورت می‌گیرد این است که در تله دشمن نیفتیم، افزود: برای دولت مثل آب خوردن بود که از همان روز‌های اول اجازه دهد تا نیروی انتظامی از گلوله‌های جنگی استفاده کند و هر کسی را به خیابان آمد بزنند و اینطور مردم بترسند و از خانه خارج نشوند؛ اما این دولت هرگز چنین کاری نمی‌کند؛ چون معترضین را بچه و خانواده خود می‌داند و اصلا کلی سرمایه‌گذاری روی این افراد صورت گرفته تا آن‌ها مشکلات کشور را برطرف کنند.

وی بخش زیادی از اعتراضات امروز را نتیجه سیاست‌های غلط اقتصادی، حکمرانی و سیاسی دولت قبل برشمرد و گفت: دولت سابق بین خودش و مردم دیوار کشید و حرف آن‌ها را نشنید و با آن‌ها امنیتی برخورد کرد و صدای آن‌ها را خفه کرد. دولت قبل اجازه نداد صدای مردم شنیده شود و همین مسئله باعث شده تا حجم زیادی از اعتراض تجمیع شود و حالت انفجار به خودش بگیرد. پس مسائل قدیمی را نباید به پای دولت سیزدهم بیاوریم، ا ین دولت اهل شنیدن حرف مردم و رفتن به دانشگاه خواهد بود.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی