تیتر امروز

پرتغال ۲ - اروگوئه صفر؛ برای صعود نیازی به رونالدو نبود!
بیست و دوحه (۱۳)، روز نهم جام جهانی

پرتغال ۲ - اروگوئه صفر؛ برای صعود نیازی به رونالدو نبود!

در نهمین روز از مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، بازی‌های باقی‌مانده از دور دوم مرحله گروهی انجام شد و هشت تیم در دو گروه G و H به مصاف یکدیگر رفتند؛ کامرون در نبردی جذاب و کامبکی برابر صربستان ۳-۳...
رودبار و باز هم بلای طبیعی در روزهای جام جهانی!
گزارش دیدار از آخرین وضعیت آتش‌سوزی در جنگل "شمام" و "سلانسر"

رودبار و باز هم بلای طبیعی در روزهای جام جهانی!

علیرغم تلاش نهاد‌های مختلف مانند هلال احمر، منابع طبیعی و مدیریت بحران آتش سوزی در جنگل‌های "شمام" و "سلانسر" در رودبار استان گیلان ادامه دارد و زنده ماندن آن‌ها در گرو سورتی پرواز بیشتر است...

نقاط حادثه‌خیز زنجان در مسیر اصلاح

زنجان رئیس اداره نگه‌داری ابنیه فنی راه‌های اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان گفت: ۱۰ پروژه در راستای ساماندهی نقاط حادثه‌خیز محور‌های مواصلاتی استان در دست اجرا است.

کد خبر: ۱۴۰۰۴۰
۱۴:۲۱ - ۱۷ آبان ۱۴۰۱

نقاط حادثه‌خیز زنجان در مسیر اصلاح

 

دیدارنیوز: حسین اسکندری در گفتگو با ایسنا، درباره آخرین وضعیت ساماندهی نقاط حادثه‌خیز محور‌های مواصلاتی استان زنجان، اظهار کرد: ۱۰ پروژه در رابطه با نقاط حادثه‌خیز محور‌های مواصلاتی استان در دست اجرا است که ۳ پروژه به‌سازی و تعویض محور نوری به شریف‌آباد به طول ۲ کیلومتر، تعویض و بهسازی محور قیدار به حصار به طول ۴ کیلومتر و ساماندهی و احداث تقاطع زیرگذر سیدجمال‌الدین خرمدره پیشرفت ۹۸ یا ۹۹ درصدی داشته‌اند و یا پایان یافته‌اند.

وی افزود: از دیگر پروژه‌های ساماندهی نقاط حادثه‌خیز محور‌های مواصلاتی استان نیز که در حال انجام هستند، مشکلاتی همچون اعتبار دارند. در برخی مواقع، چون اعتبار کفاف پروژه را نمی‌دهد و کمی طول می‌کشد تا اعتبار لازم جمع شود موجب می‌شود تا اتمام پروژه طول بکشد و ادامه کار سخت‌تر و طولانی‌تر می‌شود.

این مسئول تصریح کرد: ۲۲ میلیارد تومان اعتبار از منابع ملی و ۱۰ میلیارد تومان از اعتبارات سفر رییس‌جمهور برای اجرای این طرح‌ها تخصیص یافته که اعتبار ۱۰ میلیاردی مختص محور قره‌پشتلو است و قرارداد‌های آن به مبلع ۲۰ میلیارد تومان بسته شده و کار‌های آن آغاز شده است.

رئیس اداره نگه‌داری ابنیه فنی راه‌های اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان با اشاره به شروع طرح زمستانه راهداری از ۱۵ آذرماه و حضور اکیپ‌های راه، ادامه داد: ۳۰ راهدارخانه در سطح محور‌های مواصلاتی استان داریم که با شروع طرح زمستانه راهداری از ۱۵ آذرماه اکیپ‌های مجهز راهداری در راهدارخانه‌ها مستقر شده و آماده حضور فعال در زمان‌هایی همچون وقوع بارش‌ها، بسته بودن راه و ... دارند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی