تیتر امروز

اردوغان، شمشیر را از رو بست!
از سعدآباد تا توپکاپی (۷۵)، انتخابات ریاست جمهوری ترکیه دو ماه زودتر برگزار می‌شود

اردوغان، شمشیر را از رو بست!

سخنرانی پر از خشم و هیاهو رجب طیب اردوغان از تند شدن تب انتخابات ریاست جمهوری در ترکیه خبر می‌دهد، مخالفان او هم به همین تندی وارد میدان شده‌اند، مخالفانی که اردوغان آنها را «میز شش نفره»، کودتاچی،...
سردار و حاجی؛ بازی «دزد و پلیس» ادامه دارد
چون پرده استقلال برافتاد...

سردار و حاجی؛ بازی «دزد و پلیس» ادامه دارد

حدود ۴ ماه از روی کار آمدن علی فتح‌الله زاده می‌گذرد، ولی هنوز بیشتر وقت او صرف مناظره‌های بی‌پایان و غیرمستقیم با سردار آجورلو مدیر عامل قبلی باشگاه می‌شود.
موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟
از چشم جهان (۷۲)؛ گزارش تازه «میدل ایست آی»

موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟

مذاکرات برای احیای توافق هسته‌ای ایران عملا بی نتیجه مانده است. ایران می‌گوید طرف‌های غربی به ویژه آمریکا باید واقع‌بینانه به این مسئله بپردازند تا از تکرار خروج واشنگتن از برجام جلوگیری شود....

نماینده مجلس: دولت به وعده‌اش در ساخت مسکن عمل نکند، از ابزار نظارتی استفاده می‌کنیم

منصور آرامی، عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس در قانون مصوب خود ضرب الاجل معینی تعیین کرده است تا سالانه یک میلیون واحد مسکونی ساخته شود که اگر دولت نتواند به وعده خود در ساخت مسکن عمل کند، مجلس از ابزار نظارتی خود استفاده خواهد کرد.

کد خبر: ۱۳۹۹۵۱
۱۱:۰۹ - ۱۶ آبان ۱۴۰۱

نماینده مجلس: اجرای قانون ساخت مسکن قابل قبول نیست/ دولت به وعده خود عمل کند

دیدارنیوز: یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: ارزیابی مجلس از روند اجرای قانون جهش تولید مسکن با گذشت حدود یک‌سال و اندی از تصویب آن خوب نیست.

منصور آرامی، درباره روند اجرای قانون جهش تولید مسکن، بیان کرد: تاکنون جلسات متعددی با حضور وزیر راه و شهرسازی چه در داخل وزارتخانه و چه در کمیسیون عمران در خصوص مسکن برگزار شده و برداشت ما این است که روند اجرای قانون جهش تولید مسکن شرایط خوبی ندارد. دولت مدعی است که روند ساخت مسکن در حال طی شدن است و طبق قانون سالی یک میلیون واحد مسکونی را تحویل خواهد داد.

اگر ساخت مسکن بر زمین بماند مجلس از ابزار نظارتی خود استفاده خواهد کرد

نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی، در ادامه با بیان اینکه ارزیابی‌های مجلس با گذشت حدود یک سال و اندی از تصویب قانون جهش تولید مسکن روند مناسبی را در حوزه اجرایی نشان نمی‌دهد و هنوز پروژه‌ای افتتاح نشده است، اظهار کرد: بحث ساخت مسکن یک موضوع است و بحث فراهم کردن امکانات زیرساختی و زیربنایی در مناطقی که شهرک سازی نیز صورت گرفته است، مسئله دیگری است.

ضرب الاجل مجلس برای ساخت مسکن مشخص است

این عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: امیدوار هستیم دولت با یک جهش در حوزه ساخت مسکن گام بردارد.

آرامی در پایان تصریح کرد: مجلس در قانون مصوب خود ضرب الاجل معینی تعیین کرده است تا سالانه یک میلیون واحد مسکونی ساخته شود که اگر دولت نتواند به وعده خود در ساخت مسکن عمل کند مجلس از ابزار نظارتی خود استفاده خواهد کرد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی