تیتر امروز

آرمان: زنگنه گاز فلر را به قیمت گزاف به بخش خصوصی پیشنهاد کرده بود/عده‌ای مجری ضدیت با توسعه اقتصادی هستند
حمایت یک اقتصاددان از مکانیزم مولدسازی و هیات هفت نفره

آرمان: زنگنه گاز فلر را به قیمت گزاف به بخش خصوصی پیشنهاد کرده بود/عده‌ای مجری ضدیت با توسعه اقتصادی هستند

بهمن آرمان اقتصاددان به عنوان موافق مولدسازی و ترکیب هیات هفت گفت: با توجه به تجارب بد و فسادزای گذشته که در قالب بحث خصوصی سازی، این بار باید به طرح مولدسازی اعتماد کرد. مخالفان و کسانی که سر...
عوارض خانه آخرت؛ از تصویب تا تکذیب!
دیدار از مصوبه جدید شهرداری گزارش می‌دهد

عوارض خانه آخرت؛ از تصویب تا تکذیب!

چهاردهم بهمن خبری مبنی بر اخذ عوارض از قبور بهشت زهرا در رسانه‌ها منتشر شد که واکنش‌های زیادی به همراه داشت و حالا معاونان زاکانی به هر طریقی این خبر را تکذیب می‌کنند؛ اما واقعیت چیست؟

پادکست اتنو، اپیزود هفتم: اولین آوازهایی که می‌چرخید در گوشمان!

صدای دیدار، از گروه‌های سازنده پادکست که تولیدات خود را در حوزه‌های مختلف، به‌ ویژه فرهنگ و هنر در اختیار ما می‌گذارند، تشکر کرده و از سایر برنامه‌سازان نیز دعوت می‌کند تا آثارشان را برای انتشار، با ما به اشتراک بگذارند.

کد خبر: ۱۳۹۲۷۲
۱۴:۳۷ - ۰۲ آبان ۱۴۰۱

پادکست اتنو، اپیزود هفتم

 

دیدارنیوز: همانطور که قبلا اعلام کردیم ۱۰‌ شماره از پادکست شنیدنی «اِتنو» را به مرور منتشر خواهیم کرد که در زمینه موسیقی و به ویژه قوم-موسیقی‌شناسی است. این پادکست عمدتا به بررسی موسیقی از منظر روان‌شناسی، تاریخ، جامعه‌شناسی و انسان‌شناسی می‌پردازد و در هر قسمت سراغ موضوعات جذابی می‌رود که تا به‌ حال کمتر به آنها پرداخته شده است.

اینجا هم هفتمین قسمت از این برنامه را تقدیم مخاطبان دیدارنیوز خواهیم کرد؛ عنوان اپیزود هفتم این است: اولین آوازهایی که می‌چرخید در گوشمان!

در این اپیزود از لالایی حرف میزنم. همان آوازهایی که احتمالا برای بسیاری از ما اولین تجربه‌های شنیداری از عالم موسیقی بوده‌اند.

 

برچسب ها: پادکست
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی