تیتر امروز

سیر صعودی آمار بازماندگان از تحصیل و
گزارش دیدار از بی‌تفاوتی دولت به واقعیت آموزش همگانی

سیر صعودی آمار بازماندگان از تحصیل و "رئیسی" که زیاد نمی‌داند!

از ابراهیم رئیسی گرفته تا وزیر آموزش و پرورش در حالی از دستاورد‌های جدید در آغاز سال تحصیلی با تکیه بر کلمه "ما می‌توانیم" خبر دادند که طبق آمار بیش از ۲۰ درصد دانش آموزان کلاس اولی ثبت نام نکرده‌اند!
نگاه بایدن به منافع اَبَرتوافق؛ با چه هزینه‌ای؟
از چشم جهان (۱۱۳)؛ تحلیل رویترز پیرامون عادی سازی روابط اسرائیل-عربستان

نگاه بایدن به منافع اَبَرتوافق؛ با چه هزینه‌ای؟

دولت بایدن بر تلاش خود برای تحقق "معامله بزرگ" در خاورمیانه که شامل عادی‌سازی روابط اسرائیل و عربستان نیز می‌شود، افزوده. واشنگتن معتقد است اگر بتواند موانع مهم را کنار بزند، منافعی مهم کسب خواهد...

ممنوعیت واردات «چای» تکذیب شد

حبیب جهانساز، رییس سازمان چای کشور با رد خبرهای مربوط به ممنوعیت واردات چای گفته درباره واردات چای مورد نیاز بازار تغییری ایجاد نشده و تنها واردات سه کد تعرفه چای غیر تخمیری، چای سبز و چای کیسه‌ای ممنوع شده است.

کد خبر: ۱۳۸۹۳۳
۱۰:۲۴ - ۲۶ مهر ۱۴۰۱

ممنوعیت واردات «چای» تکذیب شد

دیدارنیوز: رییس سازمان چای کشور گفت: از ۱۰ کد تعرفه واردات چای واردات ۳ کد تعرفه نظیر چای سبز، غیرتخمیری و کیسه‌ای ممنوع شده است که تاثیری در تنظیم بازار داخلی ندارد.

حبیب جهانساز رییس سازمان چای کشور، در واکنش به اعلام ممنوعیت واردات انواع چای از قول وزارت صنعت در رسانه‌ها اظهار داشت: درباره واردات چای مورد نیاز بازار کشور تغییری ایجاد نشده و تنها واردات سه کد تعرفه چای غیر تخمیری، چای سبز و چای کیسه‌ای ممنوع شده است.

وی افزود: اخباری که درباره ممنوعیت واردات انواع چای به کشور مطرح شده اشتباه است و ممنوعیت در بخش‌هایی است که تاثیری در تنظیم بازار داخلی ایجاد نخواهد کرد به طوری که از ۱۰ کد تعرفه واردات چای واردات سه کد تعرفه ممنوع شده است.

رییس سازمان چای کشور ادامه داد: برآورد می‌شود تا پایان فصل برداشت چای حدود ۱۱۵ هزار تن برگ سبز چای و ۲۴ تا ۲۵ هزار تن چای خشک در کشور تولید شود که ۲۵ درصد نیاز کشور را تامین خواهد کرد.

وی تصریح کرد: مانند سال‌های گذشته برای تنظیم بازار، بخش عمده‌ای از نیاز کشور از محل واردات تامین می‌شود.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی