تیتر امروز

گزارش دیدار از طرح اجرا نشده شهرداری تهران

"آتش" ساختمان‌های ناایمن را می‌بلعد؛ زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!

در حالیکه آتش سوزی انبار چسب بازار تهران در کمترین فاصله زمانی از آتش سوزی انبار لاستیک اتفاق افتاد و موضوع ساختمان ناایمن جدی‌تر می‌شود، زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!.
هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی
از سعدآباد تا توپکاپی (۸۶)، رونمایی اردوغان از چهره خاص کابینه تازه

هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی

پس از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری، رجب طیب اردوغان با معرفی کابینه جدید رسما وارد دور تازه مسئولیت چند ساله خود شد و حالا معرفی وزیر امور خارج او مورد توجه جهان قرار گرفته است.
ظریفیان: مرگ مهسا امینی، زوایای پنهان دارد/ گشت ارشاد ناکارآمد بود
گفت‌وگوی دیدار در برنامه اصل ۲۷ با استاد دانشگاه و فعال سیاسی اصلاح‌طلب

ظریفیان: مرگ مهسا امینی، زوایای پنهان دارد/ گشت ارشاد ناکارآمد بود

با آغاز سال ۱۴۰۲ و پررنگ شدن موضوع حجاب در کشور، دیدارنیوز بر آن شد در فصل جدید برنامه اصل ۲۷، سراغ این موضوع برود و در گفت‌وگو با صاحب نظران، چالش‌های فراروی جامعه را بررسی کند.

ممنوعیت واردات «چای» تکذیب شد

حبیب جهانساز، رییس سازمان چای کشور با رد خبرهای مربوط به ممنوعیت واردات چای گفته درباره واردات چای مورد نیاز بازار تغییری ایجاد نشده و تنها واردات سه کد تعرفه چای غیر تخمیری، چای سبز و چای کیسه‌ای ممنوع شده است.

کد خبر: ۱۳۸۹۳۳
۱۰:۲۴ - ۲۶ مهر ۱۴۰۱

ممنوعیت واردات «چای» تکذیب شد

دیدارنیوز: رییس سازمان چای کشور گفت: از ۱۰ کد تعرفه واردات چای واردات ۳ کد تعرفه نظیر چای سبز، غیرتخمیری و کیسه‌ای ممنوع شده است که تاثیری در تنظیم بازار داخلی ندارد.

حبیب جهانساز رییس سازمان چای کشور، در واکنش به اعلام ممنوعیت واردات انواع چای از قول وزارت صنعت در رسانه‌ها اظهار داشت: درباره واردات چای مورد نیاز بازار کشور تغییری ایجاد نشده و تنها واردات سه کد تعرفه چای غیر تخمیری، چای سبز و چای کیسه‌ای ممنوع شده است.

وی افزود: اخباری که درباره ممنوعیت واردات انواع چای به کشور مطرح شده اشتباه است و ممنوعیت در بخش‌هایی است که تاثیری در تنظیم بازار داخلی ایجاد نخواهد کرد به طوری که از ۱۰ کد تعرفه واردات چای واردات سه کد تعرفه ممنوع شده است.

رییس سازمان چای کشور ادامه داد: برآورد می‌شود تا پایان فصل برداشت چای حدود ۱۱۵ هزار تن برگ سبز چای و ۲۴ تا ۲۵ هزار تن چای خشک در کشور تولید شود که ۲۵ درصد نیاز کشور را تامین خواهد کرد.

وی تصریح کرد: مانند سال‌های گذشته برای تنظیم بازار، بخش عمده‌ای از نیاز کشور از محل واردات تامین می‌شود.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی