تیتر امروز

تقی‌پور: اتباع خارجی، در آمار بازماندگان از تحصیل نیستند/ آموزش‌‌و ‌پرورش باید سراغ موسسات مردم‌نهاد برود/ در آموزش استراتژی نداریم
عضو هیات مدیره مجمع خیرین کشور در گفت‌وگوی اختصاصی با دیدارنیوز:

تقی‌پور: اتباع خارجی، در آمار بازماندگان از تحصیل نیستند/ آموزش‌‌و ‌پرورش باید سراغ موسسات مردم‌نهاد برود/ در آموزش استراتژی نداریم

در یکی از سلسله گفت‌وگو‌های ویژه، دکتر اشکان تقی‌پور عضو هیات مدیره مجمع خیرین کشور مهمان دیدارنیوز بود؛ او دلایل و علت بالا رفتن آمار بازماندگان از تحصیل را به طور مفصل توضیح داد.

ممنوعیت واردات «چای» تکذیب شد

حبیب جهانساز، رییس سازمان چای کشور با رد خبرهای مربوط به ممنوعیت واردات چای گفته درباره واردات چای مورد نیاز بازار تغییری ایجاد نشده و تنها واردات سه کد تعرفه چای غیر تخمیری، چای سبز و چای کیسه‌ای ممنوع شده است.

کد خبر: ۱۳۸۹۳۳
۱۰:۲۴ - ۲۶ مهر ۱۴۰۱

ممنوعیت واردات «چای» تکذیب شد

دیدارنیوز: رییس سازمان چای کشور گفت: از ۱۰ کد تعرفه واردات چای واردات ۳ کد تعرفه نظیر چای سبز، غیرتخمیری و کیسه‌ای ممنوع شده است که تاثیری در تنظیم بازار داخلی ندارد.

حبیب جهانساز رییس سازمان چای کشور، در واکنش به اعلام ممنوعیت واردات انواع چای از قول وزارت صنعت در رسانه‌ها اظهار داشت: درباره واردات چای مورد نیاز بازار کشور تغییری ایجاد نشده و تنها واردات سه کد تعرفه چای غیر تخمیری، چای سبز و چای کیسه‌ای ممنوع شده است.

وی افزود: اخباری که درباره ممنوعیت واردات انواع چای به کشور مطرح شده اشتباه است و ممنوعیت در بخش‌هایی است که تاثیری در تنظیم بازار داخلی ایجاد نخواهد کرد به طوری که از ۱۰ کد تعرفه واردات چای واردات سه کد تعرفه ممنوع شده است.

رییس سازمان چای کشور ادامه داد: برآورد می‌شود تا پایان فصل برداشت چای حدود ۱۱۵ هزار تن برگ سبز چای و ۲۴ تا ۲۵ هزار تن چای خشک در کشور تولید شود که ۲۵ درصد نیاز کشور را تامین خواهد کرد.

وی تصریح کرد: مانند سال‌های گذشته برای تنظیم بازار، بخش عمده‌ای از نیاز کشور از محل واردات تامین می‌شود.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی