تیتر امروز

ظریفیان: مرگ مهسا امینی، زوایای پنهان دارد/ گشت ارشاد ناکارآمد بود
گفت‌وگوی دیدار در برنامه اصل ۲۷ با استاد دانشگاه و فعال سیاسی اصلاح‌طلب

ظریفیان: مرگ مهسا امینی، زوایای پنهان دارد/ گشت ارشاد ناکارآمد بود

با آغاز سال ۱۴۰۲ و پررنگ شدن موضوع حجاب در کشور، دیدارنیوز بر آن شد در فصل جدید برنامه اصل ۲۷، سراغ این موضوع برود و در گفت‌وگو با صاحب نظران، چالش‌های فراروی جامعه را بررسی کند.
جواد امام: تفکر مصباح، انتقام خود را از امام و جمهوریت گرفت
دبیرکل مجمع ایثارگران در یازدهمین برنامه رکن سه (قسمت اول)

جواد امام: تفکر مصباح، انتقام خود را از امام و جمهوریت گرفت

جواد امام دبیرکل حزب مجمع ایثارگران مهمان دیدارنیوز و یازدهمین برنامه رکن سه بود. این فعال اصلاح‌طلب در قسمت اول این گفت‌وگو به جایگاه احزاب و جمهوریت در نظام و نقشی که اقتدارگرایان در قهر مردم...
تاریخ به روایت موتلفه اسلامی
برنامه هفدهم تنگنا در گفت‌و‌گو با اسدالله بادامچیان (قسمت اول)

تاریخ به روایت موتلفه اسلامی

در نخستین بخش از برنامه تنگنا در گفت‌وگو با دبیر کل حزب موتلفه اسلامی، روایتی از آغاز به کار این حزب در دهه ۱۳۴۰ را از زبان اسدالله بادامچیان خواهید شنید که پر از جزئیات جالب و مهم است.
سازمان هواپیمایی به افزایش بی‌رویه قیمت بلیت هواپیما ورود کند

نماینده مجلس: فقط قشری با درآمد خوب می‌تواند از هواپیما استفاده کند!

محمدحسن آصفری، نایب رییس کمیسیون امور داخلی مجلس با انتقاد از افزایش بی‌رویه قیمت بلیت هواپیما گفت: هواپیما‌ها متعلق به بیت‌المال و دولت جمهوری اسلامی ایران بوده، اما شرایط برای همه مردم جهت استفاده از هواپیما فراهم نیست و فقط امکان استفاده محدود قشری با درآمد خوب فراهم شده است.

کد خبر: ۱۳۸۳۶۵
۰۸:۵۴ - ۱۶ مهر ۱۴۰۱

نماینده مجلس: فقط قشری با درآمد خوب می‌تواند از هواپیما استفاده کند!

دیدارنیوز: نایب رییس کمیسیون امور داخلی مجلس شورای اسلامی نبود نظارت را عامل اصلی قیمت بالای پرواز‌های داخلی دانست و گفت: سازمان هواپیمایی برای رسیدگی به وضعیت ناوگان هوایی و مشخصا افزایش بی‌رویه قیمت بلیت هواپیما ورود کند.

محمدحسن آصفری، در ارزیابی از وضعیت ناوگان هواپیمایی کشور گفت: متاسفانه قیمت بلیت هواپیما زیاد است؛ هواپیما‌ها متعلق به بیت‌المال و دولت جمهوری اسلامی ایران بوده، اما شرایط برای همه مردم جهت استفاده از هواپیما فراهم نیست و فقط امکان استفاده محدود قشری با درآمد خوب فراهم شده است.

وی نبود نظارت در حوزه فروش بلیت‌ها و چارتر‌ها توسط برخی شرکت‌ها به صورت آفلاین را از جمله دلایل افزایش قیمت بلیت هواپیما برشمرد و افزود: با مقایسه بین قیمت بلیت هواپیما پرواز ترکیه با پرواز داخلی این سوال به وجود می‌آید که چرا بعضا بلیت ترکیه قیمت کمتری دارد؟

این نماینده مجلس شورای اسلامی با طرح این سوال که چرا بعضا قیمت بلیت سفر هوایی به ترکیه کمتر از سفر به عتبات عالیات است، گفت: ادعا می‌شود که هزینه‌های سنگین فرودگاه عراق باعث افزایش قیمت بلیت پرواز‌های عراق شده است. در این جا باید وزارت خارجه رایزنی‌هایی برای کم شدن هزینه‌ها انجام دهد.

آصفری با اشاره به تفاوت قیمت بین پرواز‌های داخلی گفت: مگر چه تفاوتی بین پرواز‌های داخلی وجود دارد که قیمت بلیت پرواز مشهد از کیش گران‌تر است؟ لازم است سازمان هواپیمایی برای رسیدگی به این موارد و مشخصا افزایش بی رویه قیمت بلیت هواپیما ورود کند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی