تیتر امروز

ملکیان: نظر برخی علما مبنای دینی و قرآنی ندارد/ خاتمی برای کار سیاسی در جهان سوم مناسب نیست/ به صداقت میرحسین شک ندارم
گفت‌و‌گوی دیدار در برنامه اصل ۲۷ با فیلسوف و متفکر معاصر (قسمت دوم)

ملکیان: نظر برخی علما مبنای دینی و قرآنی ندارد/ خاتمی برای کار سیاسی در جهان سوم مناسب نیست/ به صداقت میرحسین شک ندارم

استاد مصطفی ملکیان، فیلسوف و متفکر معاصر، یکی دیگر از مهمانان ویژه فصل جدید برنامه اصل ۲۷ بود؛ او در بخش دوم این گفت‌و‌گو به زوایای مختلف ادیان و نظریه‌های مرتبط با آن پرداخت.
نعیمی‌پور: خاتمی می‌گوید رفراندوم، اما
نماینده پیشین مجلس در دومین قسمت از گفت‌وگوی خود با دیدارنیوز در برنامه رکن سه

نعیمی‌پور: خاتمی می‌گوید رفراندوم، اما "نیشگون" نمی‌گیرد/ حکومت اسلامی جایگزین جمهوری شده/ انشاالله، در دیدارنیوز با تاجزاده مناظره می‌کنم

محمد نعیمی‌پور در دومین قسمت از گفت‌وگوی اختصاصی خود با دیدارنیوز روش‌ افرادی چون مصطفی تاجزاده و مهدی نصیری را ژورنالیستی و بی‌حاصل دانست و گفت: سیاستمدار باید روشی مستقل از سر و صدای رسانه‌ای...
سازمان هواپیمایی به افزایش بی‌رویه قیمت بلیت هواپیما ورود کند

نماینده مجلس: فقط قشری با درآمد خوب می‌تواند از هواپیما استفاده کند!

محمدحسن آصفری، نایب رییس کمیسیون امور داخلی مجلس با انتقاد از افزایش بی‌رویه قیمت بلیت هواپیما گفت: هواپیما‌ها متعلق به بیت‌المال و دولت جمهوری اسلامی ایران بوده، اما شرایط برای همه مردم جهت استفاده از هواپیما فراهم نیست و فقط امکان استفاده محدود قشری با درآمد خوب فراهم شده است.

کد خبر: ۱۳۸۳۶۵
۰۸:۵۴ - ۱۶ مهر ۱۴۰۱

نماینده مجلس: فقط قشری با درآمد خوب می‌تواند از هواپیما استفاده کند!

دیدارنیوز: نایب رییس کمیسیون امور داخلی مجلس شورای اسلامی نبود نظارت را عامل اصلی قیمت بالای پرواز‌های داخلی دانست و گفت: سازمان هواپیمایی برای رسیدگی به وضعیت ناوگان هوایی و مشخصا افزایش بی‌رویه قیمت بلیت هواپیما ورود کند.

محمدحسن آصفری، در ارزیابی از وضعیت ناوگان هواپیمایی کشور گفت: متاسفانه قیمت بلیت هواپیما زیاد است؛ هواپیما‌ها متعلق به بیت‌المال و دولت جمهوری اسلامی ایران بوده، اما شرایط برای همه مردم جهت استفاده از هواپیما فراهم نیست و فقط امکان استفاده محدود قشری با درآمد خوب فراهم شده است.

وی نبود نظارت در حوزه فروش بلیت‌ها و چارتر‌ها توسط برخی شرکت‌ها به صورت آفلاین را از جمله دلایل افزایش قیمت بلیت هواپیما برشمرد و افزود: با مقایسه بین قیمت بلیت هواپیما پرواز ترکیه با پرواز داخلی این سوال به وجود می‌آید که چرا بعضا بلیت ترکیه قیمت کمتری دارد؟

این نماینده مجلس شورای اسلامی با طرح این سوال که چرا بعضا قیمت بلیت سفر هوایی به ترکیه کمتر از سفر به عتبات عالیات است، گفت: ادعا می‌شود که هزینه‌های سنگین فرودگاه عراق باعث افزایش قیمت بلیت پرواز‌های عراق شده است. در این جا باید وزارت خارجه رایزنی‌هایی برای کم شدن هزینه‌ها انجام دهد.

آصفری با اشاره به تفاوت قیمت بین پرواز‌های داخلی گفت: مگر چه تفاوتی بین پرواز‌های داخلی وجود دارد که قیمت بلیت پرواز مشهد از کیش گران‌تر است؟ لازم است سازمان هواپیمایی برای رسیدگی به این موارد و مشخصا افزایش بی رویه قیمت بلیت هواپیما ورود کند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی