تیتر امروز

آرمان: زنگنه گاز فلر را به قیمت گزاف به بخش خصوصی پیشنهاد کرده بود/عده‌ای مجری ضدیت با توسعه اقتصادی هستند
حمایت یک اقتصاددان از مکانیزم مولدسازی و هیات هفت نفره

آرمان: زنگنه گاز فلر را به قیمت گزاف به بخش خصوصی پیشنهاد کرده بود/عده‌ای مجری ضدیت با توسعه اقتصادی هستند

بهمن آرمان اقتصاددان به عنوان موافق مولدسازی و ترکیب هیات هفت گفت: با توجه به تجارب بد و فسادزای گذشته که در قالب بحث خصوصی سازی، این بار باید به طرح مولدسازی اعتماد کرد. مخالفان و کسانی که سر...
عوارض خانه آخرت؛ از تصویب تا تکذیب!
دیدار از مصوبه جدید شهرداری گزارش می‌دهد

عوارض خانه آخرت؛ از تصویب تا تکذیب!

چهاردهم بهمن خبری مبنی بر اخذ عوارض از قبور بهشت زهرا در رسانه‌ها منتشر شد که واکنش‌های زیادی به همراه داشت و حالا معاونان زاکانی به هر طریقی این خبر را تکذیب می‌کنند؛ اما واقعیت چیست؟

سپاهان - پرسپولیس؛ رقابت در حد تیم‌ملی!

رقابت امشب (جمعه) سپاهان و پرسپولیس در لیگ برتر، تماشاگری روی سکوها ندارد اما آنقدر جذاب و پرستاره است که می‌توان این جدال را در حد تیم‌ملی دانست!

کد خبر: ۱۳۸۳۵۲
۱۱:۲۹ - ۱۵ مهر ۱۴۰۱

سپاهان - پرسپولیس؛ رقابت در حد تیم ملی!

دیدارنیوز: در ترکیب سپاهان و پرسپولیس، نام ۷ بازیکن به چشم می‌خورد که سابقه بازی در تیم مقابل را دارند و همین مسئله یک جذابیت مضاعف در تقابل حساس ۲ تیم به‌شمار می‌رود.

تیم‌های سپاهان و پرسپولیس همواره در تاریخ لیگ برتر دوئل‌های جذاب و سرنوشت‌سازی را برگزار کرده‌اند و حساسیت همیشگی تقابل این ۲ تیم پرطرفدار فوتبال ایران باعث شده تا لقب «الکلاسیکوی ایرانی» به نبرد طلایی‌پوشان اصفهانی در برابر سرخ‌پوشان پایتخت تعلق پیدا کند.

در ترکیب این ۲ تیم بازیکنان پرشمار تاکنون به میدان رفته‌اند که سابقه بازی در اردوگاه تیم رقیب را هم داشته است و در لیگ بیست‌ودوم هم نبرد شاگردان ژوزه مورایس و یحیی گل‌محمدی در حالی برگزار می‌شود که ۷ بازیکن باید در مقابل تیم سابق‌شان قرار گیرند.

سپاهان و پرسپولیس در بازار نقل‌وانتقالات تابستانی پیش از آغاز لیگ بیست‌ودوم فعالیت گسترده‌ای داشتند و نکته جالب‌توجه و ویژه، انتقال ۳ بازیکن از جمع طلایی‌پوشان اصفهانی به پرسپولیس و در مقابل، جدایی دفاع راست سرخ‌پوشان پایتخت به مقصد اصفهان بود که باعث شد تا نبرد امروز ۲ تیم با حساسیت و هیجان بیشتری دنبال شود. هر چند که غیبت هواداران در ورزشگاه نقش جهان که انتظار می‌رفت در استقبال از بازیکنان سابق تیم خود واکنش جالبی داشته باشند، از جذابیت این اتفاق کاسته است.

۴ سپاهانی سابق در رویای درخشش؛ سرانجام بازگشت «اسماعیلی‌‎فر» به اصفهان

سرخ‌پوشان پایتخت در بازار تابستانی دست روی خرید ۳ ستاره کلیدی سپاهان گذاشتند؛ گیورگی گولسیانی مدافع باتجربه طلایی‌پوشان اصفهانی که بعد از گذراندن روز‌هایی موفقی در اصفهان تصمیم گرفت تا به پرسپولیس برود و شاگرد یحیی گل‌محمدی شود. دانیال اسماعیلی‌فر ستاره سمت راست خط دفاعی سپاهان، یکی دیگر از بازیکنانی بود که حالا باید امروز (جمعه) در مقابل تیم سابقش به میدان برود و انگیزه‌های بالایی برای درخشش در ورزشگاه نقش جهان دارد.

سروش رفیعی هافبک خلاق سپاهانی‌ها که عملکرد خوبی را از خود در جمع طلایی‌پوشان اصفهانی به‌جای گذاشت، دیگر خرید تابستانی پرسپولیسی‌ها از اردوی یکی از جدی‌ترین رقبای‌شان در مسیر قهرمانی بود. در کنار این ۳ بازیکن که در نقل‌وانتقالات تابستانی به جمع شاگردان گل‌محمدی پیوستند، میلاد سرلک هم تجربه پوشیدن پیراهن سپاهان را دارد و با درخشش در این تیم اصفهانی توانست شکوفا شود و به فوتبال ایران معرفی شد و حالا باید در مقابل تیم سابقش به میدان برود.

حساس‌ترین نبرد هفته؛ «رامین» در برابر پرسپولیس!

طلایی‌پوشان اصفهانی در حالی با هدایت ژوزه مورایس به مصاف پرسپولیس می‌روند که حضور ۳ پرسپولیسی سابق در ترکیب سپاهان از نکات جالب‌توجه مسابقه امروز (جمعه) برشمرده می‌شود؛ چهره ویژه مسابقه امروز بی‌شک رامین رضاییان است، مدافع راست پیشین پرسپولیس که در انتقالی جنجالی به سپاهان رفته و حالا خود را باید مهیای رویارویی با تیم سابقش کند. رضاییان در لیست مازاد یحیی گل‌محمدی قرار گرفت و همین مسئله باعث شده تا رویارویی این بازیکن با سرمربی پرسپولیس هم از نکات جالب‌توجه مسابقه فردا به‌شمار آید.

فرشاد احمدزاده و شهریار مغانلو دیگر پرسپولیسی‌های سابق هستند که در اردوی سپاهان حضور دارند و با انگیزه بالایی امیدوار هستند تا بتوانند برابر تیم سابق خود بدرخشند و موفق باشند. هر ۳ بازیکن به نظر می‌رسد که در ترکیب اصلی سپاهان برای مسابقه امروز قرار گیرند و همین مسئله باعث شده تا نبرد سپاهان و پرسپولیس در اوج حساسیت و هیجان و با حضور بازیکنان سابق ۲ تیم به انجام برسد و باید دید کدام بازیکن سابق می‌تواند سرنوشت حساس‌ترین دیدار هفته هشتم را رقم بزند و نتیجه بازی را به سود تیمش تغییر بدهد.

دانیال اسماعیلی‌فر و رامین رضاییان با انگیزه حضور در فهرست تیم ملی، رقابت جذاب و ویژه‌ای مقابل هم دارند. رضاییان مدافع مورد علاقه کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی قلمداد می‌شود و در مقابل، اسماعیلی‌فر امیدوار به حضور در فهرست تیم ملی برای شرکت در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر است و همین مسئله باعث شده تا رقابت اسماعیلی‌فر و رضاییان در نبرد امروز سپاهان و پرسپولیس بیش از پیش مورد توجه هواداران فوتبال قرار گیرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی