تیتر امروز

دکتر منتظر قائم: حجاب اجباری، اصل حجاب را زیر سوال برد/ خاموشی تامل برانگیز قشر خاموش! +ویدیو
گفتگوی هشتم دیدار در برنامه "اصل ۲۷" با یک استاد ارتباطات و جامعه شناس/ بخش اول

دکتر منتظر قائم: حجاب اجباری، اصل حجاب را زیر سوال برد/ خاموشی تامل برانگیز قشر خاموش! +ویدیو

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ هشتمین میهمان...
گفتگوی علی رودگرنژاد با دکتر محمد رضا قدوسی
میزبان کارآفرینان در برنامه هفت ستاره‌ها (۷)

گفتگوی علی رودگرنژاد با دکتر محمد رضا قدوسی

در هفتمین قسمت از برنامه تازه دیدارنیوز به نام «هفت ستاره‌ها»، گفتگوی علی رودگرنژاد را با دکتر محمد رضا قدوسی خواهید دید. دکتر قدوسی مدیر عامل  شرکت خطرپذیران نوین آفرینش است.
با کاهش تحریم نفتی آمریکا، آیا ونزوئلا در حال بازگشت به شرایط عادی است؟
از چشم جهان (۶۴)

با کاهش تحریم نفتی آمریکا، آیا ونزوئلا در حال بازگشت به شرایط عادی است؟

با اقدام اخیر آمریکا در کاهش تحریم‌های نفتی ونزوئلا، چه آینده‌ای برای این کشور در عرصه‌های مختلف انرژی و بین‌المللی می‌توان متصور شد؟ یک اندیشکده آمریکایی نظر سه کارشناس برجسته خود را در این...
شوک به تیم‌ملی با ۶ هفته دوری سردار

این دو نفر سردار آزمون را به جام جهانی می‌رسانند!

شنیده‌ها حاکی از آن است که سردار آزمون در آستانه بازی با انگلیس مهیای حضور در میادین خواهد شد. این دو نفر سردار آزمون را به جام جهانی می‌رسانند!

کد خبر: ۱۳۸۳۳۷
۱۶:۱۴ - ۱۴ مهر ۱۴۰۱

این دو نفر سردار آزمون را به جام جهانی می‌رسانند!

 

دیدارنیوز: تا نخستین بازی تیم ملی ایران در جام جهانی قطر کمتر از پنجاه روز دیگر زمان مانده است. در این بین، یکی از نکات جالب توجه برای هر کشور حاضر در جام جهانی، بررسی رکوردداران حضور در این تورنمنت است. در حالت عادی دنبال‌کننده‌های فوتبال عموما روی بازیکنان و مربیان تمرکز می‌کنند و این موضوع در فوتبال ایران هم مستثنی نیست.

مسعود شجاعی، کاپیتان تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با سه دوره حضور در این مسابقات که دوره ۲۰۰۶ آلمان و ۲۰۱۴ برزیل را هم شامل می‌شود، رکورددار حضور در این تورنمنت بین بازیکنان ایرانی به شمار می‌رود. رکوردی که امسال در صورتی که اتفاق خاصی نیفتد، احسان حاج‌صفی، علیرضا جهانبخش و کریم انصاری‌فرد هم به آن دست پیدا می‌کنند.

اما نکته جالب در این خصوص، به کادر پزشکی تیم ملی برمی‌گردد؛ جایی که دکتر پرهان خانلری و دکتر علیرضا شهاب، زوج همیشگی کادر پزشکی تیم ملی ایران در قطر، چهارمین دوره حضور خود در جام جهانی را تجربه می‌کنند و از این نظر از تمام بازیکنان تیم ملی پیشی می‌گیرند. اعضای کادر پزشکی ایران که در همه این سال‌ها در کنار بازیکنان و مربیان در تیم ملی حاضر بودند، نخستین بار در جام جهانی ۲۰۰۶ آلمان همراه با تیم ملی به جام جهانی رفتند.

بعد از شکست برابر بوسنی و حذف از جام جهانی ۲۰۱۴، نیمکت تیم ملی ایران یکی از مغموم‌ترین روز‌های تاریخش را به خود دید که علیرضا شهاب هم بخشی از آن بود.

آن‌ها که با حضور مربیانی، چون قلعه‌نویی، دایی و قطبی هم کنار تیم ملی بودند، بعد از حضور کارلوس کی‌روش با این سرمربی دو جام جهانی ۲۰۱۴ و ۲۰۱۸ را تجربه کردند تا دوره پیش رو در قطر، چهارمین جام جهانی آن‌ها لقب بگیرد. کادری که با رساندن به موقع وحید امیری به شرایط آمادگی، دست سی کیو را برای دعوت از این بازیکن باز گذاشتند و حالا ماموریت بزرگ رساندن سردار آزمون، ستاره ایرانی لورکوزن به جام جهانی بعد از مصدومیت در پورتو را پیش رو خواهند داشت.

سردار آزمون که در حاشیه بازی با پورتو و زمانی که مشغول گرم کردن بود، از ناحیه عضله چهار سر ران دچار آسیب دیدگی شد، امروز نتایج ام آر آی خود را دریافت کرد و بر اساس شنیده‌های خبرنگار ما، ۵-۶ هفته از میادین دور خواهد بود.

به این ترتیب او در آستانه جام جهانی آماده حضور در ترکیب ایران می‌شود و احتمالا کارلوس کی‌روش نیز نامش را در بین مسافران قطر قرار خواهد داد، اما شاید در بازی با انگلیس غایب بزرگ ایران باشد.

کادرپزشکی تیم‌ملی که چند ماه پرچالش را با وحید امیری سپری کرد، حالا آزمون را به عنوان مصدوم بزرگ تیم‌ملی خواهد داشت و باید دید که با او چه می‌کند.

منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی