تیتر امروز

حزب فقط حزب‌الله و جایگاه احزاب در ایران + ویدیو
در «قسمت اول» از «دومین برنامه رکن سه» با «قربانعلی قائمی» مطرح شد

حزب فقط حزب‌الله و جایگاه احزاب در ایران + ویدیو

در «دومین برنامه» از سری برنامه‌های «رکن سه» با قربانعلی قائمی، فعال سیاسی، شخصیت اجرایی و تشکیلاتی، جایگاه احزاب در جمهوری اسلامی را مورد بررسی قرار دادیم. قسمت اول این گفت‌وگو را ببینید، بشنوید...
تالاب‌های جنوب، جان گرفتند/ تالاب انزلی منتظر احیاء
گزارش دیدار از اقدامات جدید در محیط زیست کشور 

تالاب‌های جنوب، جان گرفتند/ تالاب انزلی منتظر احیاء

درست در روزی که خبر رسید بخشی از حق‌آبه تالاب‌ها در جنوب کشور به آنها برگردانده شده، مسئولان اعلام کردند می خواهند تالاب انزلی را نجات دهند اما نه با اقدام آنها بلکه با خود پالایی تالاب!
تنگنا؛ برنامه سیزدهم با "محمد مهاجری" قسمت دوم

نسبت میرحسین موسوی و احمدی‌نژاد با اصولگرایی/ انتقاد شدید رهبری از کیهان

دومین بخش از تنگنای سیزدهم پر از عبارات و جملاتی است که شاید تاکنون از زبان محمد مهاجری سردبیر سابق کیهان و فعال سیاسی ـ رسانه‌ای اصولگرا نشنیده باشد.

کد خبر: ۱۳۸۳۲۹
۱۷:۰۵ - ۱۴ مهر ۱۴۰۱

محمد مهاجری برنامه تنگنا

 

دیدارنیوز ـ حامد شجاعی: در منظومه فکری محمد مهاجری، وی یک اصولگرای واقعی است ولو اینکه بسیاری از اصولگرایان او را جزء محذوفان از دایره اصولگرایی بدانند. مهاجری که روزگاری از چهره‌های تاثیرگذار و مهم روزنامه کیهان به شمار می‌رفت، سالهاست که فضای مجازی را برای فعالیت‌های رسانه‌ای و بیان مواضعش برگزیده و دامن خود را از حاشیه‌ها و جنجال‌های کیهان و کیهانیان بیرون کشیده است.

در دومین قسمت از برنامه سیزدهم تنگنا محمد مهاجری به دوگانه احمدی‌نژاد و میرحسین موسوی و نسبت این دو با اصولگرایی اشارات صریحی داشته است. همچنین او درباره موضوع روزنامه کیهان و اینکه آیا این روزنامه تریبون رسمی نظام است پرداخته و برای نخستین بار از انتقاد رهبری از برخی کارهای کیهان سخن گفته است. 

 

ویدیوی این قسمت از تنگنا را اینجا ببینید

 
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی