تیتر امروز

تالاب‌های جنوب، جان گرفتند/ تالاب انزلی منتظر احیاء
گزارش دیدار از اقدامات جدید در محیط زیست کشور 

تالاب‌های جنوب، جان گرفتند/ تالاب انزلی منتظر احیاء

درست در روزی که خبر رسید بخشی از حق‌آبه تالاب‌ها در جنوب کشور به آنها برگردانده شده، مسئولان اعلام کردند می خواهند تالاب انزلی را نجات دهند اما نه با اقدام آنها بلکه با خود پالایی تالاب!
اردوغان، شمشیر را از رو بست!
از سعدآباد تا توپکاپی (۷۵)، انتخابات ریاست جمهوری ترکیه دو ماه زودتر برگزار می‌شود

اردوغان، شمشیر را از رو بست!

سخنرانی پر از خشم و هیاهو رجب طیب اردوغان از تند شدن تب انتخابات ریاست جمهوری در ترکیه خبر می‌دهد، مخالفان او هم به همین تندی وارد میدان شده‌اند، مخالفانی که اردوغان آنها را «میز شش نفره»، کودتاچی،...

بازداشت «حامد بهداد» تکذیب شد

پس از انتشار خبر دستگیری حامد بهداد، بازیگر سرشناس سینمای کشورمان این بازیگر با رد این خبر، هرگونه دستگیری خود را تکذیب کرده است.

کد خبر: ۱۳۸۰۰۰
۱۲:۲۰ - ۰۶ مهر ۱۴۰۱

بازداشت «حامد بهداد» تکذیب شد

دیدارنیوز: حامد بهداد، بازیگر سرشناس سینمای کشورمان، خبر دستگیری خود را تکذیب کرد.

ایرنا نوشت: از صبح امروز (چهارشنبه) برخی منابع خبری، از دستگیری حامد بهداد اطلاع دادند، اما این بازیگر با رد این خبر، هرگونه دستگیری را تکذیب کرد.

قرار بود فیلم گیج‌گاه با نقش‌آفرینی بهداد، از امروز به روی پرده برود که این اتفاق به دلیل وضعیت نآارامی‌ها، احتمالا به هفته آینده موکول می‌شود.

بهداد همچنین فیلم پیر پسر به کارگردانی اکتای براهنی را در نوبت اکران دارد.

به گزارش دیدارنیوز، بهداد سه روز پیش در واکنش به اظهارات عجیب و جنجالی وزیر ارشاد درباره حجاب بازیگران زن و تهدید به ممنوع‌الکاری هنرمندان، پیام تندی برای او منتشر و برای وزیر ارشاد دولت سیزدهم، آرزوی مرگ کرده بود که خبر آن در این لینک قابل مشاهده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی