تیتر امروز

تالاب‌های جنوب، جان گرفتند/ تالاب انزلی منتظر احیاء
گزارش دیدار از اقدامات جدید در محیط زیست کشور 

تالاب‌های جنوب، جان گرفتند/ تالاب انزلی منتظر احیاء

درست در روزی که خبر رسید بخشی از حق‌آبه تالاب‌ها در جنوب کشور به آنها برگردانده شده، مسئولان اعلام کردند می خواهند تالاب انزلی را نجات دهند اما نه با اقدام آنها بلکه با خود پالایی تالاب!
اردوغان، شمشیر را از رو بست!
از سعدآباد تا توپکاپی (۷۵)، انتخابات ریاست جمهوری ترکیه دو ماه زودتر برگزار می‌شود

اردوغان، شمشیر را از رو بست!

سخنرانی پر از خشم و هیاهو رجب طیب اردوغان از تند شدن تب انتخابات ریاست جمهوری در ترکیه خبر می‌دهد، مخالفان او هم به همین تندی وارد میدان شده‌اند، مخالفانی که اردوغان آنها را «میز شش نفره»، کودتاچی،...

پیام تند «حامد بهداد» برای وزیر ارشاد!

در واکنش به اظهارات عجیب و جنجالی وزیر ارشاد درباره حجاب بازیگران زن و تهدید به ممنوع‌الکاری هنرمندان، حامد بهداد بازیگر سینما و تلویزیون ایران پیام تندی برای او منتشر کرده است.

کد خبر: ۱۳۷۸۸۹
۱۷:۵۳ - ۰۳ مهر ۱۴۰۱

پیام تند «حامد بهداد» برای وزیر ارشاد!

دیدارنیوز: حامد بهداد، بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان در واکنش به اظهارات اخیر اسماعیلی، وزیر ارشاد دولت سیزدهم، برای او آرزوی مرگ کرد!

تجمعات اعتراضی اخیر عموم مردم در واکنش به درگذشت دردناک مهسا امینی در گشت ارشاد تهران، و در سوی دیگر تجمع گروهی از مردم که با دعوت نهادهای دولتی و رسانه‌های نزدیک به دولت به خیابان‌ها می‌آیند تا هنجارشکنی را محکوم کنند، جو ناآرامی را در کشور ایجاد کرده است.

در این میان اظهارات جنجالی وزیر ارشاد دولت رئیسی، درباره بازیگران زن، ممنوع الکاری هنرمندان و درخواست‌های او از بازیگران برای آرام کردن مردم معترض، خشم حامد بهداد را در پی داشته است.

بهداد در این پیام به ممنوع‌الکاری و تهدیدهای وزیر ارشاد واکنش تندی نشان داده و گفته این نسل، مانند نسل ترسوی گذشته نیست.

پیام تند «حامد بهداد» برای وزیر ارشاد!

خبر مرتبط:

پاسخ کتایون ریاحی به وزیر ارشاد: به فکر کار آبرومند برای خودت باش

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی