تیتر امروز

دکتر منتظر قائم: حجاب اجباری، اصل حجاب را زیر سوال برد/ خاموشی تامل برانگیز قشر خاموش! +ویدیو
گفتگوی هشتم دیدار در برنامه "اصل ۲۷" با یک استاد ارتباطات و جامعه شناس/ بخش اول

دکتر منتظر قائم: حجاب اجباری، اصل حجاب را زیر سوال برد/ خاموشی تامل برانگیز قشر خاموش! +ویدیو

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ هشتمین میهمان...
گفتگوی علی رودگرنژاد با دکتر محمد رضا قدوسی
میزبان کارآفرینان در برنامه هفت ستاره‌ها (۷)

گفتگوی علی رودگرنژاد با دکتر محمد رضا قدوسی

در هفتمین قسمت از برنامه تازه دیدارنیوز به نام «هفت ستاره‌ها»، گفتگوی علی رودگرنژاد را با دکتر محمد رضا قدوسی خواهید دید. دکتر قدوسی مدیر عامل  شرکت خطرپذیران نوین آفرینش است.
با کاهش تحریم نفتی آمریکا، آیا ونزوئلا در حال بازگشت به شرایط عادی است؟
از چشم جهان (۶۴)

با کاهش تحریم نفتی آمریکا، آیا ونزوئلا در حال بازگشت به شرایط عادی است؟

با اقدام اخیر آمریکا در کاهش تحریم‌های نفتی ونزوئلا، چه آینده‌ای برای این کشور در عرصه‌های مختلف انرژی و بین‌المللی می‌توان متصور شد؟ یک اندیشکده آمریکایی نظر سه کارشناس برجسته خود را در این...

تجمع گروهی از مردم در واکنش به هنجارشکنان

پس از مرگ شوک‌آور مهسا امینی در گشت ارشاد تهران و ناآرامی‌های بزرگ در پایتخت، کردستان و سایر شهرهای ایران و تجمع ایرانیان در کشورهای مختلف جهان، عده‌ای در این میان با سواستفاده از فضای پرتنش دست به هنجارشکنی زددند که توسط گروهی دیگر از مردم محکوم شدند.

کد خبر: ۱۳۷۸۸۸
۱۷:۲۶ - ۰۳ مهر ۱۴۰۱

تجمع گروهی از مردم در واکنش به هنجارشکنان

دیدارنیوز: گروهی از مردم پس از دعوت نهادها و اعلام گسترده در رسانه‌های دولتی یا نزدیک به دولت، امروز در واکنش به هنجارشکنی‌های اخیر دست به تجمع زدند.

ایسنا نوشت: اجتماع گروهی از مردم در محکومیت اقدامات هنجارشکنانه اخیر، همزمان با سالروز رحلت حضرت رسول اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) برگزار شد.

در این تجمع که به دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران، هیئات مذهبی، کانون‌های قرآنی و ستاد مرکزی اربعین حسینی (ع) برگزار شد، حجت الاسلام والمسلمین محمدجواد حاج علی‌اکبری رییس شورای سیاستگذاری ائمه کشور سخنرانی می‌کند.

راهپیمایان از چهار مسیر کارگر شمالی، کارگر جنوبی، خیابان آزادی و خیابان انقلاب در این مراسم حضور یافتند.

"نابودی فتنه‌گر در دست مردم ماست"، "اهانت به قرآن رسم منافقین است "، "مرگ بر منافق"، "مرگ بر انگلیس"، "مرگ بر آمریکا"، "لبیک یا حسن "، " لبیک یا حسین " و"لبیک یا رسول الله "از جمله شعار‌های سر داده شده در این تجمع اعتراضی پایتخت نشینان بود.

به گزارش دیدارنیوز، پس از ناآرامی‌های اخیر در کشور، شبکه‌های اجتماعی مورد استفاده مردم و اینترنت بین الملل که میلیون‌ها ایرانی برای کسب و کار، فعالیت، خرید و .. به آن نیاز دارند، برخلاف وعده‌های عیسی زارع‌پور وزیر ارتباطات، فیلتر، قطع و شدیدا محدود شد که تا امروز مشکلات زیادی برای مردم ایجاد کرده و همچنان به صورت شیفتی(!) از ساعت ۴ بعدازظهر تا ۱۲ شب در تهران قطع می‌شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی