تیتر امروز

کدام اصولگرایان؟
تنگنا؛ برنامه سیزدهم با "محمد مهاجری" قسمت اول

کدام اصولگرایان؟

بخش نخست گفتگو با محمد مهاجری در برنامه تنگنا قرار بود هفته گذشته منتشر شود اما به دلیل محدودیت شدید اینترنت و شبکه‌های مجازی و البته حال و هوای ناخوشایند کشور میسر نشد.
برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی
گفتگوی دیدار با خانواده‌ بازداشتی‌های اخیر

برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی

صبح روز پنج شنبه ۳۱ شهریور، علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی توسط نهاد‌های امنیتی دستگیر شدند. دلیل بازداشت هنوز رسما اعلام نشده، اما دیدار در گفتگو با خانواده آن‌ها شرحی از آنچه گذشته را عینا...
گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

تیم استقلال در یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته هفتم لیگ برتر در سیرجان به مصاف گل‌گهر رفت و توانست در دیداری که دقایق پایانی آن پرتنش و جنجالی بود، با یک پنالتی بحث‌برانگیز به برتری ۲ بر یک برسد.
معاون امنیتی انتظامی وزیر کشور خبر داد

همه دوربین‌های مسیر تردد «مهسا امینی» بازبینی می‌شود

چند روز پس از فاجعه مرگ مهسا امینی، دختر جوان کردستانی در بازداشتگاه گشت ارشاد تهران و اعتراض شدید عموم مردم به این اتفاق ناگوار، میراحمدی، معاون امنیتی انتظامی وزیر کشور اعلام کرد همه دوربین‌های شهری در مسیر تردد مهسا امینی بازبینی می‌شود.

کد خبر: ۱۳۷۷۱۶
۰۸:۵۲ - ۳۰ شهريور ۱۴۰۱

همه دوربین‌های مسیر تردد «مهسا امینی» بازبینی می‌شود

دیدارنیوز: معاون امنیتی انتظامی وزیر کشور با بیان اینکه همه دوربین‌های شهری که در روز حادثه در مسیر تردد مهسا امینی بوده است، بازبینی شود، گفت: نظر نهایی سازمان نظام پزشکی و سازمان پزشکی قانونی ۱۰ روز تا دو هفته دیگر نهایی می‌شود.

سیدمجید میراحمدی در گفتگویی درباره آخرین وضعیت بررسی پرونده مهسا امینی اظهار کرد: از کلیه دستگاه‌هایی که مستقیم و غیر مستقیم دخیل در پرونده مرحومه امینی هستند که می‌توانند در کشف واقعیت حادثه کمک کنند، درخواست اسناد، مدارک و فیلم کرده‌ایم.

او ادامه داد: تلاش شده است که کلیه دوربین‌های شهری که در روز حادثه در مسیر تردد مهسا امینی بوده است، بازبینی شود. مجزای از دستگاه‌های مسئول، تحقیقات خود را آغاز و صحنه را بازسازی کردیم.

معاون امنیتی انتظامی وزارت کشور همچنین افزود: یک کمیته تخصصی پزشکی متشکل از رییس کمیسیون بهداشت مجلس، ریاست سازمان نظام پزشکی کشور و نماینده سه انجمن جراحی، رادیولوژی و قلب ایران که بخش خصوصی هستند، تشکیل شده است. این کمیته بررسی‌های خود را انجام می‌دهد و اطلاع‌رسانی لازم توسط اعضای این کمیته صورت می‌گیرد.

میراحمدی در پایان گفت: فارغ از جنگ‌های روانی و رسانه‌ای که می‌خواهد فضا را احساسی کند، منتظر نهایی‌شدن نظر سازمان نظام پزشکی و سازمان پزشکی قانونی هستیم که ۱۰ روز تا دو هفته زمان بر است.

به گزارش دیدارنیوز، روزگذشته پدر مهسا امینی گفته بود که همه حرف‌ها و فیلم‌هایی که نشان می‌دهند دروغ است و آن کسی که دخترش را زده، باید به صورت علنی محاکمه شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی