تیتر امروز

کدام اصولگرایان؟
تنگنا؛ برنامه سیزدهم با "محمد مهاجری" قسمت اول

کدام اصولگرایان؟

بخش نخست گفتگو با محمد مهاجری در برنامه تنگنا قرار بود هفته گذشته منتشر شود اما به دلیل محدودیت شدید اینترنت و شبکه‌های مجازی و البته حال و هوای ناخوشایند کشور میسر نشد.
برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی
گفتگوی دیدار با خانواده‌ بازداشتی‌های اخیر

برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی

صبح روز پنج شنبه ۳۱ شهریور، علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی توسط نهاد‌های امنیتی دستگیر شدند. دلیل بازداشت هنوز رسما اعلام نشده، اما دیدار در گفتگو با خانواده آن‌ها شرحی از آنچه گذشته را عینا...
گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

تیم استقلال در یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته هفتم لیگ برتر در سیرجان به مصاف گل‌گهر رفت و توانست در دیداری که دقایق پایانی آن پرتنش و جنجالی بود، با یک پنالتی بحث‌برانگیز به برتری ۲ بر یک برسد.

پزشکیان: همه باید پاسخ دهند، نه اینکه دختری را بگیرند و جنازه‌اش را تحویل بدهند +ویدیو

مسعود پزشکیان، نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی پس از درگذشت دردناک مهسا امینی، دختر جوان کردستانی به شدت از عملکرد گشت ارشاد و مسوولان انتقاد کرد و گفت: همه باید پاسخ دهند، نه اینکه دختری را بگیرند و جنازه‌اش را تحویل بدهند.

کد خبر: ۱۳۷۶۷۰
۱۲:۴۲ - ۲۹ شهريور ۱۴۰۱

پزشکیان: همه باید پاسخ دهند، نه اینکه دختری را بگیرند و جنازه‌اش را تحویل بدهند +ویدیو

دیدارنیوز: مسعود پزشکیان، نماینده مجلس شورای اسلامی پس از فوت دردناک مهسا امینی در بازداشتگاه گشت ارشاد به شدت از این وضعیت گلایه کرد و گفت همه باید پاسخ دهند، نه اینکه دختری را بگیرند و بعد جنازه اش را تحویل بدهند.

نماینده تبریز در ادامه اظهار داشت: ما داریم زور می‌گوییم؛ همه مقصریم! از نظر اسلامی، از نظر اجتماعی و از نظر اقتصادی برای مردم مشکل ایجاد کردهایم.

در ادامه ویدیوی صحبت‌های پزشکیان را مشاهده می‌کنید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی