تیتر امروز

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۵)

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است

در حالیکه ویس‌کرمی نماینده لرستان در گفتگو با دیدارنیوز رسیدگی به پرونده مهسا امینی را زمان‌بر می‌داند، آصفری، نایب رئیس کمیسیون شورا‌ها در مجلس می‌گوید: گزارش نهایی امینی ظرف سه هفته آینده به...
دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی
«سوغاتی گیت»، بعد از «سیسمونی گیت»

دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی

سیدابراهیم رئیسی ۴ روز با خیال آسوده در نیویورک ماند و ایران در اعتراض به فوت مهسا امینی، سراسر خشم بود، این درحالی است که انتشار تصاویری از یک کامیون سوغاتی آمریکایی برای هیات همراه رئیسی، مردم...

امضای توافق‌نامه سلامت کشور‌های عضو شانگهای با محوریت ایران

بهرام عین اللهی، وزیر بهداشت گفت: در سفر رییس جمهوری به منظور حضور در اجلاس شانگهای، توافق نامه سلامت به امضای اعضا رسید و مقرر شد کشور‌های عضو سازمان شانگهای در حوزه سلامت با یکدیگر همکاری کنند که دبیرخانه سلامت این سازمان در ایران تشکیل شده است و به زودی کشور‌های عضو این سازمان را برای تقویت همکاری‌های حوزه سلامت به ایران دعوت خواهیم کرد.

کد خبر: ۱۳۷۶۱۹
۱۹:۱۸ - ۲۸ شهريور ۱۴۰۱

امضای توافق‌نامه سلامت کشور‌های عضو شانگهای با محوریت ایران

دیدارنیوز: وزیر بهداشت از ارتقای دیپلماسی سلامت به عنوان یکی از برنامه‌های دولت یاد کرد و از استقرار دبیرخانه سلامت پیمان شانگ‌های در ایران خبر داد.

بهرام عین اللهی در حاشیه بازدید از مرکز خدمات جامع سلامت ملک آباد در سفر به خراسان رضوی اظهارکرد: ایران قوی‌ترین حوزه سلامت منطقه را دارد که نیاز است از فرصت موجود برای تقویت دیپلماسی سلامت استفاده کرد. همچنان که هفته گذشته اجلاس گروه ۵ در تهران با حضور وزرای بهداشت افغانستان، پاکستان، عراق و نماینده سازمان جهانی بهداشت برگزار شد.

وی افزود: در سفر رییس جمهوری به منظور حضور در اجلاس شانگهای، توافق نامه سلامت به امضای اعضا رسید و مقرر شد کشور‌های عضو سازمان شانگ‌های در حوزه سلامت با یکدیگر همکاری کنند که دبیرخانه سلامت این سازمان در ایران تشکیل شده است و به زودی کشور‌های عضو این سازمان را برای تقویت همکاری‌های حوزه سلامت به ایران دعوت خواهیم کرد.

وزیر بهداشت یادآور شد: با توجه به وضعیت ممتاز جمهوری اسلامی ایران در حوزه سلامت، همکاری‌های حوزه سلامت شانگ‌های از موفق‌ترین تعاملات منطقه‌ای ما خواهد بود.

به گزارش وبدا، عین اللهی با اشاره به این که گستره همکاری‌های سلامت فراتر از مرز‌های جغرافیایی است، گفت: به دنبال برداشتن مرز‌های کشور‌های منطقه برای همکاری‌های مشترک حوزه سلامت، برگزاری همایش‌های علمی، تبادل استاد و دانشجو و تحقیقات مشترک هستیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی