تیتر امروز

زنان گریان مراسم تشییع پیکر رییس جمهور
حاشیه‌های مراسم بدرقه پیکر مرحوم ابراهیم رئیسی؛ خیابان‌های فرعی منتهی به دانشگاه تهران

زنان گریان مراسم تشییع پیکر رییس جمهور

گزارش میدانی و حاشیه نویسی متفاوت خبرنگار دیدارنیوز از مراسم تشییع پیکر حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی و دیگر جانباختگان سانحه بالگرد، را بخوانید.
مراسم تشییع رئیس‌جمهور/ «اردوغان» فردا به مشهد می‌رود
حضور مقامات خارجی در تهران پس از سقوط دردناک بالگرد در آذربایجان شرقی (بروزرسانی می‌شود)

مراسم تشییع رئیس‌جمهور/ «اردوغان» فردا به مشهد می‌رود

روز یکشنبه ۳۰ اردیبهشت‌ماه، بالگرد حامل ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور و حسین امیرعبداللهیان، وزیرخارجه در آذربایجان شرقی دچار سانحه شد و صبح روز دوشنبه رئیس جمعیت هلال احمر از پیدا شدن لاشه بالگرد...

نامه فیفا به فدراسیون فوتبال؛ چرا طلب ویلموتس را نمی‌دهید؟!

فیفا با ارسال نامه‌ای به فدراسیون فوتبال درخواست کرده توضیحات خود را درمورد نحوه پرداخت بدهی و دلیل تسویه نشدن طلب مارک ویلموتس، سرمربی اسبق تیم ملی، با توجه به حکم قطعی دادگاه CAS و البته درخواست وکیل ویلموتس، تا تاریخ اول مهر ارائه کند.

کد خبر: ۱۳۷۶۰۸
۱۷:۱۸ - ۲۸ شهريور ۱۴۰۱

نامه فیفا به فدراسیون فوتبال؛ چرا طلب ویلموتس را نمی‌دهید؟!

دیدارنیوز: فیفا خواستار توضیح فدراسیون فوتبال درمورد چگونگی تسویه حساب با مارک ویلموتس شد.

دادگاه CAS در تاریخ ۵ مرداد با صدور رای پرونده شکایت مارک ویلموتس از فدراسیون فوتبال، رای ابتدایی فیفا مبنی بر محکومیت حدود شش میلیون و ۱۲۵ هزار یورویی ایران در این پرونده را به مبلغ سه میلیون و ۳۲۵ هزار یورو به اضافه پنج درصد سود سالانه محکوم کرد. البته با حکم دیوان حکمیت ورزش، فدراسیون باید ۳۵۴ هزار یورو نیز به مانو فررا، دستیار ویلموتس پرداخت کند.

با وجود گذشت حدود ۵۰ روز از صدور این احکام، به تازگی وکیل ویلموتس با اعلام اینکه هنوز طلب موکلش پرداخت نشده، خواستار درنظر گرفته شدن ضمانت اجرایی برای تسویه این مبلغ از طرف فیفا شده است. به همین دلیل فیفا نیز با صدور نامه‌ای به فدراسیون فوتبال درخواست کرده توضیحات خود را درمورد نحوه پرداخت این بدهی و دلیل تسویه نشدن طلب سرمربی اسبق تیم ملی، با توجه به حکم قطعی دادگاه CAS و البته درخواست وکیل ویلموتس، تا تاریخ اول مهر ارائه کند.

این در شرایطی است که فدراسیون نمی‌تواند از محل درآمد‌های ایران در فیفا برای پرداخت این بدهی استفاده کند و اگر تدبیر مناسبی درنظر گرفته نشود، به احتمال فراوان جرائم دیگری شامل حال فوتبال کشورمان خواهد شد.

قرارداد مارک ویلموتس، سرمربی سابق تیم ملی کشورمان در زمان مهدی تاج رئیس فعلی فدراسیون فوتبال منعقد شد و این سرمربی بلژیکی حدود ۵ ماه هدایت تیم ملی را برعهده گرفت و کمتر از ۴۰ روز در ایران حضور داشت.

منبع: فارس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی