تیتر امروز

کدام اصولگرایان؟
تنگنا؛ برنامه سیزدهم با "محمد مهاجری" قسمت اول

کدام اصولگرایان؟

بخش نخست گفتگو با محمد مهاجری در برنامه تنگنا قرار بود هفته گذشته منتشر شود اما به دلیل محدودیت شدید اینترنت و شبکه‌های مجازی و البته حال و هوای ناخوشایند کشور میسر نشد.
برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی
گفتگوی دیدار با خانواده‌ بازداشتی‌های اخیر

برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی

صبح روز پنج شنبه ۳۱ شهریور، علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی توسط نهاد‌های امنیتی دستگیر شدند. دلیل بازداشت هنوز رسما اعلام نشده، اما دیدار در گفتگو با خانواده آن‌ها شرحی از آنچه گذشته را عینا...
گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

تیم استقلال در یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته هفتم لیگ برتر در سیرجان به مصاف گل‌گهر رفت و توانست در دیداری که دقایق پایانی آن پرتنش و جنجالی بود، با یک پنالتی بحث‌برانگیز به برتری ۲ بر یک برسد.

فراکسیون زنان مجلس پرونده «مهسا امینی» را دنبال می‌کند

چند روز پس از درگذشت غم‌انگیز مهسا امینی، دختر جوانی که در بازداشتگاه گشت ارشاد جان خود را از دست داد و ایران را در شوک این حادثه تلخ فرو برد، شیوا قاسمی‌پور عضو فراکسیون زنان مجلس یازدهم به دیدار خانواده امینی رفت و گفت از جایگاه نظارتی مجلس این موضوع را دنبال می‌کنند.

کد خبر: ۱۳۷۵۷۵
۱۱:۲۷ - ۲۸ شهريور ۱۴۰۱

قاسمی‌پور با خانواده مهسا امینی دیدار کرد

دیدارنیوز: شیوا قاسمی پور به نمایندگی از فراکسیون زنان مجلس یازدهم ضمن ابراز همدردی با خانواده مهسا امینی دیدار و گفتگو کرد.

شیوا قاسمی پور عضو فراکسیون زنان مجلس یازدهم در دیدار با خانواده امینی ضمن ابراز همدردی با خانواده مهسا امینی گفت: مجلس یازدهم به ویژه اعضای فراکسیون زنان خود را شریک غم از دست دادن مهسا می‌دانند و از جایگاه نظارتی مجلس این موضوع را دنبال می‌کند.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی