تیتر امروز

کدام اصولگرایان؟
تنگنا؛ برنامه سیزدهم با "محمد مهاجری" قسمت اول

کدام اصولگرایان؟

بخش نخست گفتگو با محمد مهاجری در برنامه تنگنا قرار بود هفته گذشته منتشر شود اما به دلیل محدودیت شدید اینترنت و شبکه‌های مجازی و البته حال و هوای ناخوشایند کشور میسر نشد.
برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی
گفتگوی دیدار با خانواده‌ بازداشتی‌های اخیر

برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی

صبح روز پنج شنبه ۳۱ شهریور، علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی توسط نهاد‌های امنیتی دستگیر شدند. دلیل بازداشت هنوز رسما اعلام نشده، اما دیدار در گفتگو با خانواده آن‌ها شرحی از آنچه گذشته را عینا...
گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

تیم استقلال در یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته هفتم لیگ برتر در سیرجان به مصاف گل‌گهر رفت و توانست در دیداری که دقایق پایانی آن پرتنش و جنجالی بود، با یک پنالتی بحث‌برانگیز به برتری ۲ بر یک برسد.

پدر مهسا امینی: خواستم تا کبودی روی پاهای دخترم بررسی شود

در شرایطی که نارضایتی و خشم مردم ایران بابت درگذشت ناگوار مهسا امینی در بازداشتگاه گشت ارشاد ادامه دارد و برخی مقامات دولت رئیسی از عدم برخورد فیزیکی با دختر کردستانی خبر می‌دهند، پدر مهسا امینی درخواست کرده تا کبودی روی پاهای دخترش بررسی شود.

کد خبر: ۱۳۷۵۶۴
۱۰:۲۱ - ۲۸ شهريور ۱۴۰۱

پدر مهسا امینی: خواستم تا کبودی روی پاهای دخترم بررسی شود

دیدارنیوز: چند روز پس از فوت دردناک مهسا امینی که توسط نیروهای گشت ارشاد دستگیر و جان خود را از دست داد، پدر او درخواست کرده تا کبودی روی پاهای دخترش بررسی شود.

پدر مهسا امینی در شرح ماجرا گفت: «برای مسافرت در تهران بودیم. مهسا به همراه برادرش وقتی در مترو پیاده می‌شود، ماموران گشت ارشاد به او تذکر داده و مهسا را سوار ماشین می‌کنند. نمی‌دانیم بعد از اینکه به پاسگاه برده شده چه اتفاقاتی افتاده است.»

وی افزود: «دیر رساندن دخترم به بیمارستان باعث شد او بعد از ایست قلبی، ایست مغزی کند. از همه بدتر اینکه به همراه دخترم کسی را نفرستاده بودند تا جایی‌که پرستار‌ها می‌گفتند نمی‌دانستیم باید با چه کسی تماس بگیریم.»

وی همچنین بار دیگر تاکید کرد که دخترش سابقه بیماری نداشته و در سلامت کامل بوده است: «از متولیان بیمارستان خواستم پزشک قانونی موضوع کبودی که روی پا‌های مهسا وجود دارد را بررسی کند.»

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی