تیتر امروز

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۴)

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!

صحبت‌های روز گذشته وزیر کشور در مورد پرونده مرگ مهسا امینی به منزله پایان دادن به تحقیقی بود که نمایندگان مجلس در گفتگو با دیدار آن را وعده داده بودند!
دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو
یک توضیح در مورد یک عدم انتشار

دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو

روز گذشته به مخاطبان گرامی دیدارنیوز اطلاع دادیم که امروز گفتگوی تصویری با محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا را در برنامه تنگنا منتشر خواهیم کرد اما بنا به دلایلی که در پی می‌آید از شما معذوریم.

کری‌خوانی تیلور برای حسن یزدانی!

دیوید تیلور، کشتی‌گیر قدرتمند آمریکایی پس از شکست حسن یزدانی در مسابقات قهرمانی جهان در بلگراد صربستان، برای رقیب ایرانی خود کری‌خوانی کرد.

کد خبر: ۱۳۷۵۵۶
۰۹:۲۲ - ۲۸ شهريور ۱۴۰۱

کری‌خوانی تیلور برای حسن یزدانی!

دیدارنیوز: با وجود پیام نسبتا دلگرم‌کننده تیلور برای حسن یزدانی پس از قهرمانی جهان، اما او دست از کری‌خوانی هم برنداشت.

رقابت حسن یزدانی و دیوید تیلور به عنوان مشهورترین دوئل کشتی آزاد جهان شناخته می‌شود. جایی که دو صاحب‌عنوان طلای المپیک نبرد بسیار نزدیک و جذابی دارند.

درحالی که حسن یزدانی در مسابقات ۲۰۲۱ اسلو حریف امریکایی‌اش را با قدرت شکست داد، امسال اسیر آمادگی بدنی فوق‌العاده و البته افزایش شناختش از کشتی کاپیتان ایران شد.

کری‌خوانی تیلور برای حسن یزدانی!

تیلور که حتی در این مدت به خداحافظی از کشتی هم نزدیک شده بود و شاید اگر مخالفت‌های همسرش نبود تا الان از ادامه ورزش حرفه‌ای کناره‌گیری می‌کرد، سال بسیار سختی را پشت سر گذاشت و تمام مدت به نبرد انتقامی مقابل حسن می‌اندیشید.

او که از قهرمانی و پیروزی دوباره مقابل یزدانی حسابی به وجد آمده بود، کشتی تمام نشده فریاد‌های شادی‌اش پس از پیروزی سالن را فرا گرفت.

تیلور که بابت تلافی شکست سال قبل سر از پا نمی‌شناخت، پس از پیروزی مقابل حسن، حسابی در مجازی و مصاحبه‌ها صحبت از تکرار این رقابت کرده بود، اما عجیب‌ترین اقدام او، کری‌خوانه بلافاصله او پس قهرمانی بود.

جایی که با نوشتن جمله "ما برگشتیم بچه" در کپشن اینستاگرامش خود را لایق این قهرمانی بداند.

اکنون باید منتظر بمانیم تا شروع مسابقات جهانی ۲۰۲۳ و اینکه بتوانیم بار دیگر این رقابت را شاهد باشیم.

منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی