تیتر امروز

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۴)

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!

صحبت‌های روز گذشته وزیر کشور در مورد پرونده مرگ مهسا امینی به منزله پایان دادن به تحقیقی بود که نمایندگان مجلس در گفتگو با دیدار آن را وعده داده بودند!
دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو
یک توضیح در مورد یک عدم انتشار

دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو

روز گذشته به مخاطبان گرامی دیدارنیوز اطلاع دادیم که امروز گفتگوی تصویری با محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا را در برنامه تنگنا منتشر خواهیم کرد اما بنا به دلایلی که در پی می‌آید از شما معذوریم.

گزارش نهایی ابعاد فوت «مهسا امینی» در صحن مجلس

محمد صالح جوکار، رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌ها اعلام کرد روز گذشته (یکشنبه) جلسات بررسی ابعاد فوت مهسا امینی در کمیسیون کلید خورده و قرار است تا پایان هفته گزارش نهایی ابعاد این حادثه به صحن مجلس ارائه شود.

کد خبر: ۱۳۷۵۴۶
۰۸:۰۹ - ۲۸ شهريور ۱۴۰۱

گزارش نهایی ابعاد فوت «مهسا امینی» در صحن مجلس

دیدارنیوز: رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌ها تاکید کرد: از روز گذشته (یکشنبه) جلسات بررسی ابعاد فوت مهسا امینی در کمیسیون کلید خورد و با جمع آوری و بررسی گزارشات دستگاه‌های مختلف پیش‌بینی می‌شود تا پایان هفته گزارش نهایی ابعاد این حادثه به صحن مجلس ارائه شود.

محمد صالح جوکار، بیان کرد: از آنجا که رئیس مجلس شورای اسلامی به کمیسیون امورداخلی کشور و شورا‌ها ماموریت داد تا با فوریت ابعاد حادثه فوت مهسا امینی بررسی شود، یکشنبه اولین جلسه کمیسیون پیرامون این موضوع برگزار شد. در این جلسه گزارشاتی از سوی نیروی انتظامی و پزشکی قانونی به مجلس ارائه شد.

وی در ادامه اظهار کرد: اما هنوز جمع بندی نهایی در این خصوص صورت نگرفته است و قرار شد تا دوشنبه گزارش نهایی از سوی دستگاه اخذ شده و جمع بندی نهایی صورت گیرد. طبق پیش بینی‌ها گزارش نهایی ابعاد این حادثه تا پایان این هفته آمده و به صحن مجلس ارائه خواهد شد. فعلا برای قضاوت زود است. باید تحقیقات و بررسی‌ها به صورت کامل صورت گیرد و قطعا در گزارش نهایی ابعاد این حادثه با شفافیت به مردم ارائه خواهد شد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی