تیتر امروز

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۴)

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!

صحبت‌های روز گذشته وزیر کشور در مورد پرونده مرگ مهسا امینی به منزله پایان دادن به تحقیقی بود که نمایندگان مجلس در گفتگو با دیدار آن را وعده داده بودند!
دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو
یک توضیح در مورد یک عدم انتشار

دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو

روز گذشته به مخاطبان گرامی دیدارنیوز اطلاع دادیم که امروز گفتگوی تصویری با محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا را در برنامه تنگنا منتشر خواهیم کرد اما بنا به دلایلی که در پی می‌آید از شما معذوریم.

صفحه سفید در اعتراض به مرگ «مهسا»

درگذشت ناگوار مهسا امینی، دختر جوان کردستانی اعتراض‌های شدیدی را نسبت به عملکرد خشن نیروهای گشت ارشاد در ایران در پی داشته و برخی فعالان و رسانه‌های داخلی خواهان جمع شدن بساط گشت ارشاد شده‌اند.

کد خبر: ۱۳۷۵۱۰
۱۲:۴۳ - ۲۷ شهريور ۱۴۰۱

صفحه سفید در اعتراض به مرگ «مهسا»

دیدارنیوز: فوت دلخراش مهسا امینی، دختر کردستانی پس از بازداشت در گشت ارشاد تهران، موجی از خشم را در میان ایرانیان به پا کرده است.

مردم بهت‌زده و خشمگین پس از درگذشت مهسا امینی، خواهان پاسخگویی نهادهای مربوطه و دولت رئیسی هستند؛ دولتی که وعده گشت ارشاد برای مدیران را داده بود اما روز به روز محدودیت‌ها علیه زنان ایرانی را افزایش داده و عملکرد ستاد امر به معروفش از دیگر نهادها فعالیت بیشتری را نشان می‌دهد!

در این میان، رسانه‌ها و روزنامه‌هایی که حامی دولت سیزدهم نیستند تا همه چیز را خوب و عالی جلوه دهند و تقصیر این حادثه تلخ را گردن قربانی بیندازند، اعتراض‌‌های خود را به اشکال مختلف نشان می‌دهند.

هفتە نامە صدای آزادی کرمانشاە، همانطور که در زیر مشاهده می‌کنید، در اعتراض به مرگ مهسا امینی با صفحه‌ای خالی و سفید منتشر شده است.

صفحه سفید در اعتراض به مرگ «مهسا»

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی