تیتر امروز

هفته هشتم لیگ، فینال‌های زودرس
بالانشین‌ها تغییر می‌کنند؟

هفته هشتم لیگ، فینال‌های زودرس

هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر پنج شنبه چهاردهم و جمعه پانزدهم مهر ماه پیگیری می‌شود در حالی که باید منتظر جدال‌های بزرگی باشیم.

نماینده سقز: مردم خواستار روشن شدن ابعاد مرگ «مهسا امینی» هستند

بهزاد رحیمی، نماینده مردم سقز در مجلس درباره حادثه تلخ و غم‌انگیز درگذشت مهسا امینی در بازداشتگاه گشت ارشاد گفت: مردم خواستار روشن شدن ابعاد مرگ «مهسا امینی» هستند.

کد خبر: ۱۳۷۴۹۵
۱۰:۴۶ - ۲۷ شهريور ۱۴۰۱

نماینده سقز: مردم خواستار روشن شدن ابعاد مرگ «مهسا امینی» هستند

دیدارنیوز: نماینده مردم سقز گفت: ضعف اطلاع‌رسانی، پاسخگویی و عدم شفافیت و دیر وقتی (تاخیر) که نیروی انتظامی و بیمارستان به خرج دادند باعث نگرانی مردم شد؛ بنابراین آنان با تجمعی که در مراسم خاکسپاری داشتند، همدردی کردند و خواستند ابعاد این قضیه روشن شود.

بهزاد رحیمی، درباره آخرین وضعیت شهر سقز که گفته می‌شود در مراسم خاکسپاری مهسا امینی حواشی در آن ایجاد شده و برخی بازداشت شده‌اند، گفت: متاسفانه بعد از بحثی که برای مهسا امینی پیش آمد مردم از وضعیت نگران بودند.

نماینده سقز تاکید کرد: از ساعت اولیه این اتفاق که مهسا امینی در بیمارستان بود با مراجع ذی‌ربط تماس گرفتیم و خواستار روشن شدن ابعاد این قضیه بودیم و انتظار داریم ابعاد این قضیه مشخص شود و با خاطیان احتمالی برخورد لازم صورت گیرد.

وی تاکید کرد: در این راستا ضعف اطلاع‌رسانی، پاسخگویی و عدم شفافیت و دیر وقتی (تاخیر) که نیروی انتظامی و بیمارستان به خرج دادند باعث نگرانی مردم شد؛ بنابراین آنان با تجمعی که در مراسم خاکسپاری داشتند، همدردی کردند و خواستند ابعاد این قضیه روشن شود.

رحیمی بیان کرد: در این رابطه هم عده‌ای فرصت‌طلب شرایطی را پیش آوردند تا اذهان را از پیگیری به حق این مساله منصرف کنند، شرایط آرام است و مشکل خاصی نیست و مراسم ترحیم این عزیز درحال برگزاری است و شهر آرامش نسبی خوبی دارد.

وی درباره شایعه جان باختگان تعدادی از شرکت‌کنندگان در مراسم تشییع مهسا امینی گفت: این موضوع صحت ندارد.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی