تیتر امروز

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۵)

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است

در حالیکه ویس‌کرمی نماینده لرستان در گفتگو با دیدارنیوز رسیدگی به پرونده مهسا امینی را زمان‌بر می‌داند، آصفری، نایب رئیس کمیسیون شورا‌ها در مجلس می‌گوید: گزارش نهایی امینی ظرف سه هفته آینده به...
دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی
«سوغاتی گیت»، بعد از «سیسمونی گیت»

دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی

سیدابراهیم رئیسی ۴ روز با خیال آسوده در نیویورک ماند و ایران در اعتراض به فوت مهسا امینی، سراسر خشم بود، این درحالی است که انتشار تصاویری از یک کامیون سوغاتی آمریکایی برای هیات همراه رئیسی، مردم...

گفتگوی انسیه خزعلی با والدین «مهسا امینی»

انسیه خزعلی، معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری که این روزها به دلیل ماجرای جنجالی سفر فرزندش به خارج از کشور تحت فشار است، از گفتگو با والدین «مهسا امینی» دختری که در بازداشتگاه گشت ارشاد فوت کرد، خبر داد.

کد خبر: ۱۳۷۴۸۷
۰۹:۴۹ - ۲۷ شهريور ۱۴۰۱

گفتگوی انسیه خزعلی با والدین «مهسا امینی»

دیدارنیوز: معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری با اشاره به گفت‌وگوی "مستقیم" خود با خانواده "مهسا امینی"، از پیگیری برای روشن شدن تمامی ابعاد این موضوع خبر داد.

انسیه خزعلی در صفحه توییتر خود نوشت:" در گفتگوی مستقیم با والدین مرحومه ‎مهسا امینی، ضمن عرض تسلیت بابت غم از دست دادن فرزند عزیزشان، اطمینان دادم که با جدیت پیگیر روشن شدن تمامی ابعاد این موضوع هستیم. "

اطمینان خاطر دادن خزعلی به والدین "مهسا امینی" برای پیگیری و روشن شدن تمامی ابعاد حادثه

مهسا امینی دختر ۲۲ساله‌ای بود که چهارشنبه هفته گذشته از سوی نیرو‌های امنیت اخلاقی بازداشت و به دنبال آن اعلام شد وی همان روز دستگیری در مقر انتظامی دچار عارضه قلبی شد و برغم انتقال در بیمارستان کسری و تلاش پزشکان، بعدازظهر جمعه درگذشت.

پلیس پایتخت ضمن انتشار مستندات خود اعلام کرد که مهسا امینی «برای توجیه و آموزش به یکی از بخش‌های پلیس تهران بزرگ هدایت شده بود که ناگهان در جمع سایر افراد هدایت شده به طور ناگهانی دچارعارضه قلبی شد.»

همچنین علی صالحی دادستان تهران ضمن اعلام ورود دادستانی به این پرونده، از دستور تشکیل کارگروه ویژه برای بررسی ابعاد پزشکی پرونده خبر داده بود.

مهدی فروزش، مدیر کل پزشکی قانونی استان تهران نیز پیش از این گفته بود نمونه‌های لازم از بافت‌ها و اعضای داخلی بدن متوفی برداشته و نسبت به ارسال نمونه‌ها به آزمایشگاه‌های تخصصی اقدام شده است.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی