تیتر امروز

کدام اصولگرایان؟
تنگنا؛ برنامه سیزدهم با "محمد مهاجری" قسمت اول

کدام اصولگرایان؟

بخش نخست گفتگو با محمد مهاجری در برنامه تنگنا قرار بود هفته گذشته منتشر شود اما به دلیل محدودیت شدید اینترنت و شبکه‌های مجازی و البته حال و هوای ناخوشایند کشور میسر نشد.
برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی
گفتگوی دیدار با خانواده‌ بازداشتی‌های اخیر

برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی

صبح روز پنج شنبه ۳۱ شهریور، علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی توسط نهاد‌های امنیتی دستگیر شدند. دلیل بازداشت هنوز رسما اعلام نشده، اما دیدار در گفتگو با خانواده آن‌ها شرحی از آنچه گذشته را عینا...
گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

تیم استقلال در یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته هفتم لیگ برتر در سیرجان به مصاف گل‌گهر رفت و توانست در دیداری که دقایق پایانی آن پرتنش و جنجالی بود، با یک پنالتی بحث‌برانگیز به برتری ۲ بر یک برسد.

قهرمانی ایران در مسابقات شطرنج دانشجویان جهان

تیم شطرنج دانشجویان ایران در آخرین دور مسابقات جهانی ۱.۵ امتیاز ارزشمند کسب کرد و با ۱۹ امتیاز قهرمان رقابت‌ها شد. ضمن اینکه تیم‌های لهستان با ۱۸.۵ و آلمان با ۱۷ امتیاز دوم و سوم شدند.

کد خبر: ۱۳۷۴۶۹
۱۹:۴۵ - ۲۶ شهريور ۱۴۰۱

قهرمانی ایران در مسابقات شطرنج دانشجویان جهان

دیدارنیوز: رقابت‌های شطرنج دانشجویان جهان با قهرمانی تیم ایران به پایان رسید.

به نقل از سایت فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی، تیم شطرنج دانشجویان ایران در آخرین دور این بازی‌ها ۱.۵ امتیاز ارزشمند کسب کرد و با ۱۹ امتیاز قهرمان رقابت‌ها شد. ضمن اینکه تیم‌های لهستان با ۱۸.۵ و آلمان با ۱۷ امتیاز دوم و سوم شدند.

در دور نهم و پایانی، آرش داغلی با مهدی غلامی مساوی کرد و به این ترتیب داغلی با ۷ امتیاز قهرمان بخش پسران و صاحب مدال طلا شد. مهدی غلامی هم با ۶.۵ امتیاز و هم امتیاز با نفر سوم به مقام چهارم رسید.

همچنین در بخش بانوان، مبینا علی‌نسب با استاد بزرگ بانوان لهستانی مساوی کرد و ۵.۵ امتیازی شد. ژینا پاک‌طینت هم بازیکن فرانسوی را برد و ۵ امتیازی شد و طناز ازلی هم با تساوی در برابر بازیکن مجارستانی با ۴.۵ امتیاز به کار خود پایان داد.

مهدی غلامی اوریمی، آرش داغلی، مبینا علی نسب، طناز ازلی و ژینا پاک طینت شطرنج‌بازان تیم ایران را در این مسابقات تشکیل می‌دادند.

تیم ایران پیش از این نایب قهرمان بخش بلیتس (برق آسا) رقابت‌های شطرنج دانشجویان جهان شده بود.

شادی پریدر به عنوان سرمربی و رضا قاسم‌نژاد به سرپرست و محمد ابراهیم زاده به عنوان مربی این تیم را همراهی می‌کردند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی