تیتر امروز

کدام اصولگرایان؟
تنگنا؛ برنامه سیزدهم با "محمد مهاجری" قسمت اول

کدام اصولگرایان؟

بخش نخست گفتگو با محمد مهاجری در برنامه تنگنا قرار بود هفته گذشته منتشر شود اما به دلیل محدودیت شدید اینترنت و شبکه‌های مجازی و البته حال و هوای ناخوشایند کشور میسر نشد.
برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی
گفتگوی دیدار با خانواده‌ بازداشتی‌های اخیر

برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی

صبح روز پنج شنبه ۳۱ شهریور، علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی توسط نهاد‌های امنیتی دستگیر شدند. دلیل بازداشت هنوز رسما اعلام نشده، اما دیدار در گفتگو با خانواده آن‌ها شرحی از آنچه گذشته را عینا...
گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

تیم استقلال در یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته هفتم لیگ برتر در سیرجان به مصاف گل‌گهر رفت و توانست در دیداری که دقایق پایانی آن پرتنش و جنجالی بود، با یک پنالتی بحث‌برانگیز به برتری ۲ بر یک برسد.

هشدار «بایدن» به روسیه درباره استفاده از سلاح‌ هسته‌ای

«جو بایدن»، رئیس‌جمهوری آمریکا اعلام کرد که روسیه در صورت استفاده از سلاح‌های هسته‌ای تاکتیکی یا شیمیایی در اوکراین مسئول خواهد بود.

کد خبر: ۱۳۷۴۵۶
۱۲:۵۳ - ۲۶ شهريور ۱۴۰۱

هشدار «بایدن» به روسیه؛ از سلاح‌ هسته‌ای استفاده نکن

دیدارنیوز: رئیس جمهوری آمریکا به روسیه نسبت به استفاده از تسلحیات هسته‌ای و یا شیمیایی در اوکراین هشدار داد.

به نقل از سی بی اس، «جو بایدن»، رئیس‌جمهوری آمریکا اعلام کرد که روسیه در صورت استفاده از سلاح‌های هسته‌ای تاکتیکی یا شیمیایی در اوکراین مسئول خواهد بود.

بایدن در پاسخ به این پرسش که عواقب استفاده روسیه از این نوع سلاح‌ها چه خواهد بود، گفت: «آیا فکر می‌کنید من اگر مطمئن باشم به شما پاسخ می‌دهم. قطعا اطلاعاتی به شما نمی‌دهم. بله، این اقدامات عواقبی به دنبال خواهد داشت. روسیه بیش از هر زمان دیگری در جهان طرد و منزوی خواهد شد. ما بسته به حجم کاری که روسیه انجام خواهد داد پاسخ را تعیین می‌کنیم».

وی گفت که استفاده از تسلیحات هسته‌ای چهره جنگ را به گونه‌ای تغییر می‌دهد که جهان از زمان جنگ جهانی دوم مشاهده نکرده است.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی