تیتر امروز

کدام اصولگرایان؟
تنگنا؛ برنامه سیزدهم با "محمد مهاجری" قسمت اول

کدام اصولگرایان؟

بخش نخست گفتگو با محمد مهاجری در برنامه تنگنا قرار بود هفته گذشته منتشر شود اما به دلیل محدودیت شدید اینترنت و شبکه‌های مجازی و البته حال و هوای ناخوشایند کشور میسر نشد.
برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی
گفتگوی دیدار با خانواده‌ بازداشتی‌های اخیر

برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی

صبح روز پنج شنبه ۳۱ شهریور، علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی توسط نهاد‌های امنیتی دستگیر شدند. دلیل بازداشت هنوز رسما اعلام نشده، اما دیدار در گفتگو با خانواده آن‌ها شرحی از آنچه گذشته را عینا...
گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

تیم استقلال در یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته هفتم لیگ برتر در سیرجان به مصاف گل‌گهر رفت و توانست در دیداری که دقایق پایانی آن پرتنش و جنجالی بود، با یک پنالتی بحث‌برانگیز به برتری ۲ بر یک برسد.

بازدید مدیرعامل پتروشیمی بندرامام از حوضچه های استحصال نمک

انصاری نیک مدیرعامل پتروشیمی بندرامام در راس هیاتی متشکل از مدیران ارشد شرکت، از تاسیسات و زیرساخت های حوضچه های استحصال نمک شرکت بازدید کرد.

کد خبر: ۱۳۷۴۵۳
۱۲:۳۲ - ۲۶ شهريور ۱۴۰۱

بازدید مدیرعامل پتروشیمی بندرامام از حوضچه های استحصال نمک

دیدارنیوز - سرویس خوزستان: گزارش روابط عمومی پتروشیمی بندرامام روز پنجشنبه ۲۴ شهریورماه ، سپهدار انصاری‌نیک به همراه جمعی از مدیران ارشد تولیدی و ستادی پتروشیمی بندرامام به منظور بررسی وضعیت زیرساخت ها از حوضچه های تولیدی استحصال نمک بندرامام بازدید کردند.
مدیران پتروشیمی بندامام در این بازدید تمامی تجهیزات و تاسیسات صنعتی را از نزدیک بررسی کردند و در راستای بالا بردن سطح بهره‌وری ، بهینه سازی و نوسازی آنها برنامه و پروژه های مختلفی در دستور کار قرار داده شد.
همچنین کلیه مباحث در خصوص بکارگیری هرچه بیشتر و بهتر نمک در واحدهای تولیدی زنجیره کلر و PVC مورد بحث و گفتگو قرار گرفت و در همین رابطه از سوی مدیرعامل پتروشیمی بندرامام دستورهایی به مدیران ذیربط ابلاغ گردید.

گفتنی است پتروشیمی بندرامام دارای حوضچه های استحصال نمک در راستای تامین و پشتیبانی از زنجیره تولیدی کلر در منطقه می باشد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی