تیتر امروز

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۴)

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!

صحبت‌های روز گذشته وزیر کشور در مورد پرونده مرگ مهسا امینی به منزله پایان دادن به تحقیقی بود که نمایندگان مجلس در گفتگو با دیدار آن را وعده داده بودند!
دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو
یک توضیح در مورد یک عدم انتشار

دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو

روز گذشته به مخاطبان گرامی دیدارنیوز اطلاع دادیم که امروز گفتگوی تصویری با محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا را در برنامه تنگنا منتشر خواهیم کرد اما بنا به دلایلی که در پی می‌آید از شما معذوریم.
مجمع نیروهای خط امام بیانیه داد

روش مبارزه با بی‌حجابی متاثر از نگاهی متحجرانه به دین است

مجمع نیرو‌های خط امام در واکنش به درگذشت مهسا امینی، در بیانیه‌ای با اشاره به اینکه روش مبارزه با بی‌حجابی متاثر از نگاهی متحجرانه به دین است، نوشت: به راستی این چگونه هدایت و ارشادی است که سلامت جسمی و روحی و روانی جوانی با صد‌ها امید و آرزو را خدشه‌دار کرده و از زندگی محروم می‌کند؟

کد خبر: ۱۳۷۴۴۹
۱۲:۱۲ - ۲۶ شهريور ۱۴۰۱

روش مبارزه با بی‌حجابی متاثر از نگاهی متحجرانه به دین است

دیدارنیوز: مجمع نیرو‌های خط امام در بیانیه‌ای در پی حادثه رخ داده برای مهسا امینی نوشت: آنچه که در ماه‌های اخیر به نام مبارزه با بی‌حجابی در حال انجام است، روشی بغایت غلط و متأثر از نگاهی متحجرانه به دین و بدبینانه به دیگران و سخت گیرانه درباره جامعه است.

بیانیه مجمع نیرو‌های خط امام در واکنش به درگذشت مهسا امینی به این شرح است:

«بسم‌الله الرحمن الرحیم

خبر ناگوار درگذشت غیر طبیعی دختری جوان که به نام ارشاد و هدایت، در بازداشت بوده است، موجب تأسف و تاثر و حیرت گردید.

به راستی این چگونه هدایت و ارشادی است که سلامت جسمی و روحی و روانی جوانی با صد‌ها امید و آرزو را خدشه‌دار کرده و از زندگی محروم می‌کند؟

بی تردید آنچه که در ماه‌های اخیر به نام مبارزه با بی حجابی در حال انجام است، روشی بغایت غلط و متأثر از نگاهی متحجرانه به دین و بدبینانه به دیگران و سخت گیرانه درباره جامعه است.

سیاست‌هایی که متاسفانه در سال‌های اخیر جز آسیب به کرامت مردم و ترویج بی اعتمادی عمومی و تضعیف ارزش‌های دینی، ثمر دیگری نداشته است.

روشن است که در این فقره، دستگاه قضایی و سایر دستگاه‌های مسئول، موظفند مسببان را در هر مقام و موقعیتی به کیفر رسانند، لکن این انتظار، پایانی بر این روند غلط نخواهد بود و همه دلسوزان و نخبگان و عالمان و فرهیختگان کشور و صاحبان تصمیم و تدبیر باید برای مهار و کاهش نفوذ اینگونه افکار و روش‌ها، چاره‌ای جدی بیاندیشند و بدانند که غفلت در این امر، نه تنها نظام جمهوری اسلامی که کیان ملت و ایران عزیز را به خطر خواهد انداخت.

والسلام

شورای مرکزی مجمع نیرو‌های خط امام

۲۵ شهریور ۱۴۰۱

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی