تیتر امروز

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۴)

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!

صحبت‌های روز گذشته وزیر کشور در مورد پرونده مرگ مهسا امینی به منزله پایان دادن به تحقیقی بود که نمایندگان مجلس در گفتگو با دیدار آن را وعده داده بودند!
دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو
یک توضیح در مورد یک عدم انتشار

دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو

روز گذشته به مخاطبان گرامی دیدارنیوز اطلاع دادیم که امروز گفتگوی تصویری با محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا را در برنامه تنگنا منتشر خواهیم کرد اما بنا به دلایلی که در پی می‌آید از شما معذوریم.

رکوردشکنی تاریخی «یزدانی»

حسن یزدانی چهره پرافتخار کشتی ایران با صعود به فینال رقابت‌های جهانی صربستان، با کسب هشتمین مدال مجموع جهان و المپیک خود، در صدر پرمدال‌ترین کشتی‌گیران تاریخ ایران قرار گرفت. یزدانی پیش از این به همراه جهان پهلوان غلامرضا تختی و حمید سوریان با کسب ۷ مدال جهانی و المپیک در صدر قرار داشت.

کد خبر: ۱۳۷۴۱۲
۱۰:۵۷ - ۲۵ شهريور ۱۴۰۱

رکوردشکنی تاریخی «یزدانی»

دیدارنیوز:  حسن یزدانی با صعود به فینال رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان ۲۰۲۲ در بلگراد صربستان، در مجموع دوران قهرمانی خود مجموعا صاحب هشتمین مدال خود در رقابت‌های جهانی و المپیک می‌شود و با کسب این مدال، به عنوان تنها کشتی گیر تاریخ ایران می‌شود که صاحب ۸ مدال جهانی و المپیک شده است.

یزدانی تاکنون موفق به کسب ۳ طلا، یک نقره و یک برنز جهان و یک طلا و یک نقره المپیک شده است و امشب نیز با صعود به فینال رقابت‌های جهانی ۲۰۲۲، تنها کشتی گیر تاریخ ایران شد که صاحب ۸ مدال جهانی و المپیک شده است.

یزدانی پیش از این به همراه جهان پهلوان غلامرضا تختی و حمید سوریان با کسب ۷ مدال جهانی و المپیک در صدر قرار داشت.

تختی یک طلا و ۲ نقره المپیک و ۲ طلا و ۲ نقره جهان را در ویترین افتخارات خود دارد و سوریان نیز ۶ طلای جهان و یک طلای المپیک را در کارنامه خود دارد و با توجه به رکورد جدید یزدانی، در رده دوم این لیست جای می‌گیرند.

عبدالله موحد با ۵ طلای جهان و یک طلای المپیک و علیرضا حیدری با یک طلا، ۳ نقره و یک برنز جهان و یک برنز المپیک، هر کدام با مجموع ۶ مدال جهانی و المپیک در رده سوم این لیست قرار می‌گیرند.

ابراهیم جوادی، رسول خادم، علیرضا دبیر، قاسم رضایی و حسن رحیمی نیز هر کدام با مجموع ۵ مدال جهانی و المپیک در رده بعدی جای می‌گیرند.

فهرست پرمدال‌ترین کشتی‌گیران تاریخ ایران در مسابقات جهانی و المپیک:

۸ مدال: حسن یزدانی

۷ مدال: غلامرضا تختی و حمید سوریان

۶ مدال: عبدالله موحد و علیرضا حیدری

۵ مدال: ابراهیم جوادی، رسول خادم، علیرضا دبیر، قاسم رضایی و حسن رحیمی

در پایان مسابقات چهار وزن نخست نفرات زیر به دیدار فینال راه یافتند:

۷۰ کیلوگرم: زاین رترفورد (آمریکا) – تایشی ناریکانی (ژاپن)
۷۹ کیلوگرم: محمد نخودی (ایران) -  جردن باروز (آمریکا)
۸۶ کیلوگرم: حسن یزدانی (ایران) – دیوید تیلور (آمریکا)
۱۲۵ کیلوگرم: طا‌ها آکگول (ترکیه) – لخاگواگرل مونختور (ترکیه)

مسابقات رده‌بندی و فینال اوزان فوق از ساعت ۲۰:۳۰ امروز (جمعه) برگزار می‌شود.

ویرایش ساعت مسابقه؛ نبرد بزرگ یزدانی با حریف آمریکایی

به گزارش دیدارنیوز، به گفته هادی عامل، گزارشگر کشتی که در محل مسابقات حضور دارد، دیدار حساس فینال حسن یزدانی و دیوید تیلور در مسابقات جهانی ۲۰۲۲ بلگراد قرار است ساعت ۲۱:۱۵ تا ۲۱:۳۰ جمعه شب برگزار می‌شود. البته ساعت این مسابقه تقریبی است و ممکن است با توجه به مدت زمان کشتی‌های برگزار شده، برای دقایقی زودتر یا دیرتر برگزار شود.

منبع: ایسنا
برچسب ها: حسن یزدانی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی