تیتر امروز

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۵)

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است

در حالیکه ویس‌کرمی نماینده لرستان در گفتگو با دیدارنیوز رسیدگی به پرونده مهسا امینی را زمان‌بر می‌داند، آصفری، نایب رئیس کمیسیون شورا‌ها در مجلس می‌گوید: گزارش نهایی امینی ظرف سه هفته آینده به...
دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی
«سوغاتی گیت»، بعد از «سیسمونی گیت»

دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی

سیدابراهیم رئیسی ۴ روز با خیال آسوده در نیویورک ماند و ایران در اعتراض به فوت مهسا امینی، سراسر خشم بود، این درحالی است که انتشار تصاویری از یک کامیون سوغاتی آمریکایی برای هیات همراه رئیسی، مردم...
میزبان کارآفرین‌ها در برنامه هفت ستاره‌ها (۵)

گفتگوی علی رودگرنژاد با نادر عشقی‌پور (بخش پایانی)

در پنجمین قسمت از برنامه تازه دیدارنیوز، به نام «هفت ستاره‌‌ها»، دومین بخش از گفتگوی علی رودگرنژاد با نادر عشقی‌پور کارآفرین و متخصص برندینگ برتر کشور منتشر می‌شود که در ادامه می‌بینید.

کد خبر: ۱۳۷۳۷۵
۱۱:۳۱ - ۲۸ شهريور ۱۴۰۱

علی رودگرنژاد نادر عشقی‌پور

 

دیدارنیوز: هفت ستاره‌ها برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که در آن دکتر علی رودگر‌نژاد مدرس و مربی موفقیت به گفتگو با افراد موفق و کارآفرینان می‌پردازد و از خلال روایت زندگی آنان آموزه‌هایی در مورد موفقیت در زندگی حرفه‌ای ارائه می‌شود. در پنجمین اپیزود از این برنامه، نادر عشقی‌پور استاد دانشگاه و متخصص حوزه برندینگ و مدیریت بازاریابی، مهمان دکتر رودگر‌نژاد است و بخش دوم و پایانی این گفتگو در پی می‌آید.

نادر عشقی‌پور هم‌بنیان‌گذار موسسه نوآوران جلوه‌های سگال است که فعالیت‌های متفاوتی در حوزه تبلیغات به شیوه‌های مدرن و جذاب و درعین حال متمرکز بر حوزه برندینگ دارد. تماشای این گفتگو به همه دارندگان کسب و کارهای کوچک و بزرگ توصیه می‌شود.

 

ویدیوی این گفتگو را اینجا ببینید

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی