تیتر امروز

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۵)

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است

در حالیکه ویس‌کرمی نماینده لرستان در گفتگو با دیدارنیوز رسیدگی به پرونده مهسا امینی را زمان‌بر می‌داند، آصفری، نایب رئیس کمیسیون شورا‌ها در مجلس می‌گوید: گزارش نهایی امینی ظرف سه هفته آینده به...
دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی
«سوغاتی گیت»، بعد از «سیسمونی گیت»

دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی

سیدابراهیم رئیسی ۴ روز با خیال آسوده در نیویورک ماند و ایران در اعتراض به فوت مهسا امینی، سراسر خشم بود، این درحالی است که انتشار تصاویری از یک کامیون سوغاتی آمریکایی برای هیات همراه رئیسی، مردم...

وزیر کشور: برگه تردد در مرز‌های خرمشهر، مهران و قصر شیرین صادر می‌شود

وزیر کشور گفت: برگه تردد در مرز‌های خرمشهر، مهران و قصر شیرین برای زائران صادر می‌شود.

کد خبر: ۱۳۷۳۵۸
۱۴:۵۶ - ۲۳ شهريور ۱۴۰۱

وزیر کشور برگه تردد در مرز‌های خرمشهر، مهران و قصر شیرین صادر می‌شود

دیدارنیوز ـ احمد وحیدی درباره آخرین وضعیت زائران در مرز‌ها اظهار کرد:چند روزی است که تردد در مرز‌ها روان است. غیر از چند روزی که به دلیل ازدحام از مردم خواستیم به سمت مرز‌ها حرکت نکنند، در بقیه روز‌ها تردد از مرز‌ها روان بوده است.

وی ادامه داد: هر شش مرز فعال بوده و تسهیلات، امکانات، خدمات‌رسانی و حمل و نقل خوبی فراهم شده و مشکلی وجود ندارد.

وزیر کشور در ادامه گفت: زائران در نقاط مرزی خرمشهر، مهران و قصر شیرین می‌توانند گذر مرزی موقت بگیرند. اکنون همه زیرساخت‌ها برای رفتن زائران فراهم است.

وحیدی در خصوص تعداد زائرانی ایرانی که وارد عراق شده‌اند، گفت: بیش از سه میلیون نفر وارد عراق شده‌اند و تقریباً نیمی بازگشته‌اند و روند رفت و بازگشت زائران ادامه دارد.

وزیر کشور درباره حل مشکل گرانی کرایه حمل و نقل در عراق اظهار کرد: با توجه به اینکه وسایل نقلیه برای بازگشت زایران کافی نبود، دولت عراق موافقت کرد وسایل نقلیه ایرانی را به این کشور بفرستیم تا زائران ایرانی را بازگردانند. برخی خودرو‌های ایرانی در حال حاضر در عراق هستند و تعدادی دیگر نیز به عراق خواهند رفت. برخی گرانی کرایه‌ها از بغداد به مرز تمرچین نیز گزارش شده بود که پیگیری شد و دولت عراق هم تذکر داد که قیمت‌های عرف را رعایت کنند.

منبع: ایسنا
برچسب ها: اربعین
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی