تیتر امروز

کدام اصولگرایان؟
تنگنا؛ برنامه سیزدهم با "محمد مهاجری" قسمت اول

کدام اصولگرایان؟

بخش نخست گفتگو با محمد مهاجری در برنامه تنگنا قرار بود هفته گذشته منتشر شود اما به دلیل محدودیت شدید اینترنت و شبکه‌های مجازی و البته حال و هوای ناخوشایند کشور میسر نشد.
برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی
گفتگوی دیدار با خانواده‌ بازداشتی‌های اخیر

برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی

صبح روز پنج شنبه ۳۱ شهریور، علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی توسط نهاد‌های امنیتی دستگیر شدند. دلیل بازداشت هنوز رسما اعلام نشده، اما دیدار در گفتگو با خانواده آن‌ها شرحی از آنچه گذشته را عینا...
گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

تیم استقلال در یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته هفتم لیگ برتر در سیرجان به مصاف گل‌گهر رفت و توانست در دیداری که دقایق پایانی آن پرتنش و جنجالی بود، با یک پنالتی بحث‌برانگیز به برتری ۲ بر یک برسد.
آمریکا مدعی شد

هزینه ۳۰۰ میلیون دلاری روسیه برای نفوذ در کشورهای دیگر

آمریکا مدعی شد که روسیه برای نفوذ در کشور‌های دیگر، از سال ۲۰۱۴ رقم ۳۰۰ میلیون دلار هزینه کرده است. یکی از مقام‌های ارشد دولت جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا نیز گفته که ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه مبالغ زیادی را برای دستکاری در دولت‌های دموکرات آن هم از داخل آنها هزینه کرده است.

کد خبر: ۱۳۷۳۲۸
۱۰:۲۰ - ۲۳ شهريور ۱۴۰۱

هزینه ۳۰۰ میلیون دلاری روسیه برای نفوذ در کشورهای دیگر

دیدارنیوز: اطلاعات آمریکا اعلام کرد، روسیه بیش از ۳۰۰ میلیون دلار از ۲۰۱۴ و به امید نفوذ در مقام‌های دولت‌های خارجی و کاندیداهای سیاسی طرفدار مسکو هزینه کرده است.

به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، جزئیات عملیات روسیه در ده‌ها کشور در اسناد وزارت امور خارجه با امضای آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه آمده است. در این اسناد اما به کشورهایی که هدف کرملین بوده‌اند، اشاره‌ای نشده است.

یکی از مقام‌های ارشد دولت جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا نیز گفته که ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه مبالغ زیادی را برای دستکاری در دولت‌های دموکرات آن هم از داخل آنها هزینه کرده است.

این سند که روز دوشنبه به هیات‌های خارجی ارسال شده، محرمانه نبود اما روی آن عبارت "حساس" درج شده بود.

یکی از مقام‌های مطلع به خبرگزاری فرانسه نیز گفت، دیپلمات‌ها یافته‌های خود را با مقام‌های بیش از ۱۰۰ کشور جهان به اشتراک می‌گذارند.

وی ادامه داد: آمریکا برای رسیدگی به آسیب‌هایش سخت تلاش می‌کند و ما دیگر کشورها را هم برای انجام اقدامی مشابه تشویق می‌کنیم تا برای این مهم، به ما ملحق شوند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی