تیتر امروز

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۴)

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!

صحبت‌های روز گذشته وزیر کشور در مورد پرونده مرگ مهسا امینی به منزله پایان دادن به تحقیقی بود که نمایندگان مجلس در گفتگو با دیدار آن را وعده داده بودند!
دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو
یک توضیح در مورد یک عدم انتشار

دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو

روز گذشته به مخاطبان گرامی دیدارنیوز اطلاع دادیم که امروز گفتگوی تصویری با محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا را در برنامه تنگنا منتشر خواهیم کرد اما بنا به دلایلی که در پی می‌آید از شما معذوریم.

سفیر جنجالی روسیه در پایان ماموریتش در تهران چه گفت؟

لوان جاگاریان، سفیر جنجالی روسیه در تهران که با اظهارات خود علیه منافع ایران انتقادهای زیادی را پیرامون خود ایجاد کرده بود، در پایان ماموریتش در تهران با امیرعبداللهیان وزیر خارجه کشورمان دیدار کرد.

کد خبر: ۱۳۷۳۲۴
۰۹:۳۵ - ۲۳ شهريور ۱۴۰۱

سفیر جنجالی روسیه در پایان ماموریتش در تهران چه گفت؟

دیدارنیوز: لوان جاگاریان سفیر فدراسیون روسیه در کشورمان امروز در پایان ماموریت خود در جمهوری اسلامی ایران برای خداحافظی با امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه دیدار کرد.

وزیر امور خارجه کشورمان ضمن تشکر از تلاش‌های سفیر روسیه در دوره ماموریتش در تهران و با اشاره به نقش سفرا در زمینه سازی برای گسترش مناسبات دو کشور، بر نهایی شدن سند همکاری‌های بلند مدت دو کشور تاکید کرد.

امیرعبداللهیان با مردود دانستن اقدام نظامی میان آذربایجان و ارمنستان نسبت به حل و فصل اختلافات از طریق مسالمت آمیز و سیاسی تاکید کرد.

وزیر امور خارجه کشورمان همچنین با غیر قابل قبول دانستن هرگونه تغییر ژئوپلتیک در منطقه، بر ضرورت تلاش برای بازگرداندن آرامش در منطقه تاکید کرد.

سفیر جنجالی روسیه در پایان ماموریتش در تهران چه گفت؟

لوان جاگاریان هم در این دیدار دوره سفیری خود در ایران را بخش مهمی از حیات سیاسی خود خواند.

وی حضورش در ملاقات رییس جمهور روسیه با مقام معظم رهبری را بهترین خاطره خود در ایران خواند. جاگاریان بر عزم فدراسیون روسیه برای ارتقا همکاری‌های فیمابین تاکید کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی