تیتر امروز

کدام اصولگرایان؟
تنگنا؛ برنامه سیزدهم با "محمد مهاجری" قسمت اول

کدام اصولگرایان؟

بخش نخست گفتگو با محمد مهاجری در برنامه تنگنا قرار بود هفته گذشته منتشر شود اما به دلیل محدودیت شدید اینترنت و شبکه‌های مجازی و البته حال و هوای ناخوشایند کشور میسر نشد.
هفته هفتم؛ محرومیت مردم!
بازی‌های لیگ باز هم بدون تماشاگر مرد و زن

هفته هفتم؛ محرومیت مردم!

رقابت‌های هفته هفتم لیگ برتر فوتبال ایران در شرایطی آغاز می شود که طبق اعلام سازمان لیگ، همه دیدارها بدون تماشاگر برگزار خواهد شد.
شانگهای، قطب‌نمای شکسته
ترکیه، از فراز گالاتا (۴)

شانگهای، قطب‌نمای شکسته

ستون جدید دیدار در حوزه بین‌الملل به نام «ترکیه، از فراز گالاتا» است که تمثیلی است از برج قدیمی گالاتا در استانبول که قرن‌ها دیدبان این کشور بوده و این ستون نیز به نوعی رسانه‌های ترکیه را رصد...

کشور/مشکلی برای تردد زوار در مرزهای خوزستان نیست

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان صادق خلیلیان در حاشیه بازدید وزیر کشور از مواکب و مرز شلمچه اظهار کرد: از ۶ ماه قبل از طریق ستاد ملی اربعین در حال تدارک این مراسم و آماده سازی مرزها بودیم و کارها را در ابعاد مختلف ساماندهی کردیم.

کد خبر: ۱۳۷۲۸۳
۱۶:۴۴ - ۲۲ شهريور ۱۴۰۱

کشور/مشکلی برای تردد زوار در مرزهای خوزستان نیست

دیدارنیوز - سرویس خوزستان: گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان صادق خلیلیان در حاشیه بازدید وزیر کشور از مواکب و مرز شلمچه اظهار کرد: از ۶ ماه قبل از طریق ستاد ملی اربعین در حال تدارک این مراسم و آماده سازی مرزها بودیم و کارها را در ابعاد مختلف ساماندهی کردیم.
وی افزود: در بحث راه‌های مواصلاتی اقداماتی در زمینه ایمن سازی محورها، آسفالت و بهسازی جاده ها و … انجام شده است و خوشبختانه در طول ۴ ماه گذشته راه های منتهی به مرزهای شملچه و چذابه ایمن سازی شده اند.

استاندار خوزستان گفت: همچنین برای پارک کردن ماشین‌های زوار در مرزها نیز تدارک خوبی در بحث پارکینگ دیده شد تا زوار بتوانند بدون دغدغه خودروهای خود را پارک کنند.

خلیلیان با اشاره به بحث استقرار مواکب در خوزستان، عنوان کرد: حدود یک هزار موکب در سطح استان خوزستان و پایانه های شلمچه و چذابه ایجاد شده است. همچنین ۷۰ موکب نیز در کشور عراق برپا شده است که نسبت به ارائه خدمات به زائران اقدام می‌کنند.

وی با اشاره به تلاش برای تسهیل تردد زوار در مرزهای خوزستان، ادامه داد: در مجموع تلاش شده در سمت ایران و پس از خروج از پایانه های ایران در سمت کشور عراق در چذابه و شلمچه کلیه خدمات و امکانات مورد نیاز مردم تامین شود.

استاندار خوزستان با اشاره به عبور یک میلیون و ۱۰۰ هزار زائر از مزرهای خوزستان به سمت کربلای معلی نیز گفت: تاکنون حدود ۴۰۰ هزار زائر از طریق مرزهای خوزستان به کشور بازگشته‌اند. در هر ساعتی که زوار خواهان عبور از مرز باشند، کار پذیرش آن ها انجام می شود و مشکلی برای تردد زوار در مرزهای خوزستان نیست.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی