تیتر امروز

نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو
قسمت دوم گفت‌وگوی دیدار با ناصر نقویان:

نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو

حجت‌الاسلام ناصر نقویان در قسمت دوم گفت‌وگوی خود با دیدارنیوز در مورد اعتراضات و ربط دادن آن به دشمن، امر به معروف، نهی از منکر، میزان ناراضیان ایرانی، رفراندوم، ولایت فقیه و آنچه از نظر او صلاح...
استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!
وضعیت قرمز در باشگاه آبی با کسر بودجه ۵۰۰ میلیاردی

استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!

با وجود حذف ایران از مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲، همچنان هوش و حواس علاقمندان به فوتبال به ادامه این بازی‌ها است و به همین خاطر هم ماجرا‌های فوتبال باشگاهی در ایران همچنان زیر سایه اخبار جام...
کارت زردی که ممکن است قرمز شود؟
گزارش دیدار از قانع نشدن نمایندگان از پاسخ‌های وزیر بهداشت

کارت زردی که ممکن است قرمز شود؟

وعده‌های عمل نشده وزیر بهداشت دولت ابراهیم رییسی در پانزدهمین ماه صدارت او سبب شد که او از مجلسی‌ها کارت زرد بگیرد، اخطاری که ممکن است تبدیل به اخراج بهرام عین اللهی شود.

کشور/مشکلی برای تردد زوار در مرزهای خوزستان نیست

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان صادق خلیلیان در حاشیه بازدید وزیر کشور از مواکب و مرز شلمچه اظهار کرد: از ۶ ماه قبل از طریق ستاد ملی اربعین در حال تدارک این مراسم و آماده سازی مرزها بودیم و کارها را در ابعاد مختلف ساماندهی کردیم.

کد خبر: ۱۳۷۲۸۳
۱۶:۴۴ - ۲۲ شهريور ۱۴۰۱

کشور/مشکلی برای تردد زوار در مرزهای خوزستان نیست

دیدارنیوز - سرویس خوزستان: گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان صادق خلیلیان در حاشیه بازدید وزیر کشور از مواکب و مرز شلمچه اظهار کرد: از ۶ ماه قبل از طریق ستاد ملی اربعین در حال تدارک این مراسم و آماده سازی مرزها بودیم و کارها را در ابعاد مختلف ساماندهی کردیم.
وی افزود: در بحث راه‌های مواصلاتی اقداماتی در زمینه ایمن سازی محورها، آسفالت و بهسازی جاده ها و … انجام شده است و خوشبختانه در طول ۴ ماه گذشته راه های منتهی به مرزهای شملچه و چذابه ایمن سازی شده اند.

استاندار خوزستان گفت: همچنین برای پارک کردن ماشین‌های زوار در مرزها نیز تدارک خوبی در بحث پارکینگ دیده شد تا زوار بتوانند بدون دغدغه خودروهای خود را پارک کنند.

خلیلیان با اشاره به بحث استقرار مواکب در خوزستان، عنوان کرد: حدود یک هزار موکب در سطح استان خوزستان و پایانه های شلمچه و چذابه ایجاد شده است. همچنین ۷۰ موکب نیز در کشور عراق برپا شده است که نسبت به ارائه خدمات به زائران اقدام می‌کنند.

وی با اشاره به تلاش برای تسهیل تردد زوار در مرزهای خوزستان، ادامه داد: در مجموع تلاش شده در سمت ایران و پس از خروج از پایانه های ایران در سمت کشور عراق در چذابه و شلمچه کلیه خدمات و امکانات مورد نیاز مردم تامین شود.

استاندار خوزستان با اشاره به عبور یک میلیون و ۱۰۰ هزار زائر از مزرهای خوزستان به سمت کربلای معلی نیز گفت: تاکنون حدود ۴۰۰ هزار زائر از طریق مرزهای خوزستان به کشور بازگشته‌اند. در هر ساعتی که زوار خواهان عبور از مرز باشند، کار پذیرش آن ها انجام می شود و مشکلی برای تردد زوار در مرزهای خوزستان نیست.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی