تیتر امروز

هفته هشتم لیگ، فینال‌های زودرس
بالانشین‌ها تغییر می‌کنند؟

هفته هشتم لیگ، فینال‌های زودرس

هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر پنج شنبه چهاردهم و جمعه پانزدهم مهر ماه پیگیری می‌شود در حالی که باید منتظر جدال‌های بزرگی باشیم.

نرخ غذای دانشجویی؛ افزایش ۲ تا ۳ برابری قیمت‌ها برای سنواتی‌ها

رئیس صندوق رفاه دانشجویان درخصوص نرخ غذای دانشجویی گفت: مبلغ ۳ هزار تومان برای صبحانه و مبلغ ۴ و ۶ هزار تومان به عنوان سهم دانشجو برای غذای کم هزینه و پرهزینه به دانشگاه‌ها پرداخت می‌شود. او درباره وضعیت دانشجویان سنواتی با بیان اینکه تصمیم‌گیری به هیئت‌مدیره دانشگاه‌ها واگذار شده، گفت: تصمیم بر این است، مبلغی که این دانشجویان پرداخت می‌کنند، حدود ۲ تا ۳ برابر دیگر دانشجویان باشد.

کد خبر: ۱۳۷۲۷۱
۱۴:۰۲ - ۲۲ شهريور ۱۴۰۱

نرخ غذای دانشجویی؛ افزایش ۲ تا ۳ برابری قیمت‌ها برای سنواتی‌ها

دیدارنیوز: صندوق رفاه دانشجویان نرخ مصوب نرخ غذای دانشجویان برای سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۲ را به دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی ابلاغ کرد.

مسعود گنجی، رئیس صندوق رفاه دانشجویان، با بیان اینکه نرخ مصوب غذای دانشجویی به دانشگاه‌ها ابلاغ شده است، گفت: براساس بخش‌نامه‌ای که به دانشگاه‌ها درخصوص نرخ غذای دانشجویی اعلام شده است، مبلغ ۳ هزار تومان برای صبحانه و مبلغ ۴ و ۶ هزار تومان به عنوان سهم دانشجو برای غذای کم هزینه و پرهزینه به دانشگاه‌ها پرداخت می‌شود.

وی با بیان اینکه درباره وضعیت دانشجویان سنواتی تصمیم‌گیری به هیئت‌مدیره دانشگاه‌ها واگذار شده است، توضیح داد: تصمیم بر این است، مبلغی که این دانشجویان پرداخت می‌کنند، حدود ۲ تا ۳ برابر دیگر دانشجویان باشد. تصمیم ما بر این بود که میزان مبلغ غذای این گروه بر اساس سنوات باشد، اما تصمیم نهایی در این زمینه را به هیئت‌رییسه دانشگاه‌ها واگذار کرده‌ایم. به این ترتیب دانشگاه‌ها می‌توانند تا میزان ۹ هزار تومان برای وعده صبحانه از دانشجویان دریافت کنند. بر این اساس ممکن است دانشگاه‌ها مبلغ غذای دانشجویی که یک ترم سنوات دارد، را ۲ برابر افزایش دهند.

مسعود گنجی درباره قیمت غذای دانشجویان توضیح داد: بررسی‌ها نشان می‌دهد که متوسط قیمت تمام شده یک پرس غذا، معادل ۶۸ هزار و ۵۰۰ تومان است. این در حالی است که در شش ماهه دوم سال جاری، ۱۴۳ میلیون پرس غذا در میان دانشجویان توزیع می‌شود.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی