تیتر امروز

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۴)

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!

صحبت‌های روز گذشته وزیر کشور در مورد پرونده مرگ مهسا امینی به منزله پایان دادن به تحقیقی بود که نمایندگان مجلس در گفتگو با دیدار آن را وعده داده بودند!
دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو
یک توضیح در مورد یک عدم انتشار

دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو

روز گذشته به مخاطبان گرامی دیدارنیوز اطلاع دادیم که امروز گفتگوی تصویری با محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا را در برنامه تنگنا منتشر خواهیم کرد اما بنا به دلایلی که در پی می‌آید از شما معذوریم.

امیرعبداللهیان: ایران به بیش از ۴.۵ میلیون پناهنده افغانستانی خدمات می‌دهد

گفتگوی وبیناری حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان و خانم نانایا ماهوتا وزیر امور خارجه نیوزیلند با موضوع تحولات مناسبات دوجانبه و منطقه‌ای برگزار شد. امیرعبداللهیان با یادآوری اقدامات کشورمان برای ارائه خدمات به بیش از ۴.۵ میلیون پناهنده افغانستانی در ایران، بر ضرورت حمایت جامعه جهانی برای مدیریت این مسئولیت سنگین و کمک کشور‌های دوست از جمله نیوزیلند در این راستا تاکید کرد.

کد خبر: ۱۳۷۲۲۴
۲۰:۵۷ - ۲۱ شهريور ۱۴۰۱

امیرعبداللهیان: ایران به بیش از ۴.۵ میلیون پناهنده افغانستانی خدمات می‌دهد

دیدارنیوز: در گفتگوی وبیناری امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان و خانم نانایا ماهوتا وزیر امور خارجه نیوزیلند تحولات مناسبات دوجانبه و منطقه‌ای مورد تبادل نظر قرار گرفت.

امیر عبداللهیان با اشاره به روند روابط دوستانه دو کشور، از برگزاری کمیسیون مشترک سیاسی و اقتصادی استقبال و ابراز امیدواری نمود برگزاری این اجلاس گام موثری برای تحقق ظرفیت موجود مناسبات دوجانبه در زمینه‌های مختلف باشد.

وزیر امور خارجه کشورمان با اشاره به ادامه مخاطرات کرونا و تولید انواع واکسن در ایران، همکاری مشترک علمی در این زمینه را از ظرفیت‌های موثر روابط دانست.

امیرعبداللهیان در خصوص افغانستان، تشکیل حکومت فراگیر با مشارکت قوی همه اقوام این موضوع را از بستر‌های مورد نیاز برای استقرار صلح و ثبات در این کشور دانست.

امیرعبداللهیان: ایران به بیش از ۴.۵ میلیون پناهنده افغانستانی خدمات می‌دهد

وی با یادآوری اقدامات کشورمان برای ارائه خدمات به بیش از ۴/۵ میلیون پناهنده افغانستانی در جمهوری اسلامی ایران، بر ضرورت حمایت جامعه جهانی برای مدیریت این مسئولیت سنگین و کمک کشور‌های دوست از جمله نیوزیلند در این راستا تاکید کرد.

وزیر خارجه نیوزیلند نیز با اشاره به روابط دوستانه دو کشور، برگزاری کمیسیون مشترک سیاسی و اقتصادی دو کشور در آینده نزدیک را فرصتی مهم دانست.

خانم ماهوتا با تحسین رویکرد انسانی جمهوری اسلامی ایران در پذیرش میلیون‌ها آواره افغانستانی، بر سیاست کشورش برای حمایت از استقرار صلح در افغانستان و کمک به پناهندگان تاکید کرد.

وی از مساعدت کشورمان برای انتقال شماری از نیرو‌های افغانستانی مرتبط با نیوزیلند قدردانی کرد.

وزیر خارجه نیوزیلند با اشاره به جایگاه مهم جمهوری اسلامی ایران، بر توسعه هر چه بیشتر همکاری‌ها تاکید کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی