تیتر امروز

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۴)

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!

صحبت‌های روز گذشته وزیر کشور در مورد پرونده مرگ مهسا امینی به منزله پایان دادن به تحقیقی بود که نمایندگان مجلس در گفتگو با دیدار آن را وعده داده بودند!
دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو
یک توضیح در مورد یک عدم انتشار

دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو

روز گذشته به مخاطبان گرامی دیدارنیوز اطلاع دادیم که امروز گفتگوی تصویری با محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا را در برنامه تنگنا منتشر خواهیم کرد اما بنا به دلایلی که در پی می‌آید از شما معذوریم.

راه اندازی چاه شماره ۲۷ رامشیر طرح‌های نگهداشت و افزایش تولید

معاون مدير در طرح‌های نگهداشت و افزايش توليد شركت ملي مناطق نفت خيز جنوب گفت: چاه شماره ۲۷ رامشیر طرح‌های نگهداشت و افزايش توليد ۲۸ مخزن ناحيه آغاجاري راه اندازی شد.

کد خبر: ۱۳۷۱۸۷
۱۳:۲۰ - ۲۱ شهريور ۱۴۰۱

راه اندازی چاه شماره ۲۷ رامشیر طرح‌های نگهداشت و افزایش تولید

دیدارنیوز - سرویس خوزستان: به گزارش روابط عمومی مناطق نفت خیز جنوب، مهندس منصور نصاری پور بیان داشت: راه اندازی و بهره برداری از چاه ۲۷ رامشير به عنوان اولين چاه اين پروژه می‌باشد که جا دارد از زحمات و همکاری‌های انجام شده دست اندرکاران و مسئولین ادارات ستادی و عملياتی شركت ملی مناطق نفت خيز جنوب و ادارات ذی ربط شرکت بهره برداری آغاجاری خصوصاً واحدهای عملیاتی که نهایت همکاری را در راه اندازی این چاه داشته‌اند، قدردانی گردد.
وی خاطرنشان ساخت: چاه هاي زيادي از طرح نگهداشت و افزايش توليد راه اندازی شده يا در حال راه اندازی هستند که از جمله آنها چاه نرگسی ۱۳ است که هفته گذشته راه اندازی گردید.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی