تیتر امروز

هفته هشتم لیگ، فینال‌های زودرس
بالانشین‌ها تغییر می‌کنند؟

هفته هشتم لیگ، فینال‌های زودرس

هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر پنج شنبه چهاردهم و جمعه پانزدهم مهر ماه پیگیری می‌شود در حالی که باید منتظر جدال‌های بزرگی باشیم.

ضرورت ایجاد هم افزایی‌ بین‌ دستگاه های مختلف در کشور

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر گفت: ایجاد‌ هم‌افزایی و هم‌فکری‌ بین دستگاه مختلف‌ در کشور ضروری است تا دغدغه های مردمی به بهترین‌ نحو ممکن حل شود.

کد خبر: ۱۳۷۱۵۰
۲۰:۴۶ - ۲۰ شهريور ۱۴۰۱

ضرورت ایجاد هم افزایی‌ بین‌ دستگاه های مختلف در کشور

دیدارنیوز - سرویس خوزستان: گزارش روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، بیت اله‌ برقراری در نشست‌ شورای هماهنگی دستگاه های تابعه وزارت‌ تعاون، کار و رفاه اجتماعی در چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: میزان مراجعات مردمی به این وزارت‌ خانه بیشتر‌ از سایر دستگاه ها و به تعبیر امام حسین (ع) مراجعات مردمی نعمت الهی است و چه خدمتی بهتر از این که تمامی تلاش های مدیران‌ در راستای ارائه خدمت به مردم‌ باشد.
وی افزود: آنچه مهم است ایجاد هم‌افزایی‌ و هم‌فکری‌ بین مدیران‌ دستگاه های اجرایی برای حل مشکلات مردم‌ می‌باشد‌ که هم‌ عقلانی‌ و هم‌ علمی است‌. برقراری‌ اضافه‌ کرد: با این اقدام، شاهد نتیجه‌ مطلوبی در سطح‌ کشور خواهیم بود.


وی بیان‌ داشت: بیش‌ از ۴۵۰ شرکت تابع وزارت‌ تعاون، کار و رفاه اجتماعی می‌توانند با هم‌افزایی‌ و تعامل بیشتر‌ خدمات بیشتری را به جامعه هدف صندوق بیمه اجتماعی ارائه کنند‌.

وی اضافه کرد: این استان استحقاق خدمات بیشتری را از صندوق بیمه اجتماعی دارد. برقراری‌ ادامه داد: از شورای هماهنگی دستگاه های تابعه وزارت‌ تعاون، کار و رفاه اجتماعی انتظار می‌رود‌ با برقراری‌ تعامل‌ های بیشتری، صندوق بیمه اجتماعی را برای همگان تبیین‌ کنند‌.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی