تیتر امروز

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۵)

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است

در حالیکه ویس‌کرمی نماینده لرستان در گفتگو با دیدارنیوز رسیدگی به پرونده مهسا امینی را زمان‌بر می‌داند، آصفری، نایب رئیس کمیسیون شورا‌ها در مجلس می‌گوید: گزارش نهایی امینی ظرف سه هفته آینده به...
دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی
«سوغاتی گیت»، بعد از «سیسمونی گیت»

دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی

سیدابراهیم رئیسی ۴ روز با خیال آسوده در نیویورک ماند و ایران در اعتراض به فوت مهسا امینی، سراسر خشم بود، این درحالی است که انتشار تصاویری از یک کامیون سوغاتی آمریکایی برای هیات همراه رئیسی، مردم...

بسترهای خدمات رسانی به زوار اربعین حسینی در مرز شلمچه فراهم است

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند، با تاکید بر خدمات دهی شبانه روزی به زائران اربعین حسینی در گذرگاه مرزی شلمچه؛ گفت: استقبال زائران اربعین از مرز شلمچه، تسریع در امر کمک رسانی به طرف عراقی را بیش از پیش طلب می کند.

کد خبر: ۱۳۷۱۴۳
۱۸:۰۴ - ۲۰ شهريور ۱۴۰۱

بسترهای خدمات رسانی به زوار اربعین حسینی در مرز شلمچه فراهم است

دیدارنیوز - سرویس خوزستان: گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد اروند؛ محمد رضا اسکندری در گفت و گو با صداو سیمای مرکز آبادان مستقر در گذرگاه مرزی شلمچه، افزود: طرف عراقی پیش از این متعهد شده بود عملیات اعزام زائران به سمت شهرهای نجف و کربلا را انجام دهد؛ اینک با مواجهه شدن با حجم بالای زائران و پیش بینی نکردن بستر مناسب برای انتقال زائران در آن سوی مرز قادر به خدمات رسانی نیست؛ هرچند پیش از شروع همایش پیاده روی اربعین اقدامات مقتضی از جمله آسفالت و … را در راستای همکاری با این کشور انجام داده بودیم.
این مقام مسئول ضمن تاکید بر رعایت شان و منزلت زائران گفت : از ابتدای سال جاری ستاد اربعین منطقه آزاد اروند تشکیل وهمسو با ستاد اربعین کشور و استان همه امکانات لازم برای تسهیل در تردد زائران و خدمات رسانی به آنها در این مرز پیش بینی و بکار گرفته شد .

وی تصریح کرد : تسطیح جاده پشت مواکب ، ایجاد سایه بان و مه پاش، استفاده از ماده ویناس برای پوشش جاده خاکی پشت مواکب ، آسفالت مسیرها و جانمایی درست موکب ها بخشی از اقدامات انجام شده توسط ستاد اربعین منطقه آزاد اروند بود.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند از دائمی شدن ستاد اربعین این منطقه خبر داد و افزود: در تلاش هستیم تا محل استقرار کنونی مواکب را به شهرک مواکب تبدیل کنیم.

محمدرضا اسکندری ضمن قدردانی از تمامی ارگان ها و اشخاص دخیل در برگزاری همایش بزرگ پیاده روی اربعین گفت :
در حال حاضر به تدریج امکانات موج رفت در حال انتقال به مسیر بازگشت زوار است و منطقه برای موج بازگشت زوار آماده می شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی