تیتر امروز

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۵)

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است

در حالیکه ویس‌کرمی نماینده لرستان در گفتگو با دیدارنیوز رسیدگی به پرونده مهسا امینی را زمان‌بر می‌داند، آصفری، نایب رئیس کمیسیون شورا‌ها در مجلس می‌گوید: گزارش نهایی امینی ظرف سه هفته آینده به...
دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی
«سوغاتی گیت»، بعد از «سیسمونی گیت»

دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی

سیدابراهیم رئیسی ۴ روز با خیال آسوده در نیویورک ماند و ایران در اعتراض به فوت مهسا امینی، سراسر خشم بود، این درحالی است که انتشار تصاویری از یک کامیون سوغاتی آمریکایی برای هیات همراه رئیسی، مردم...
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان خبر داد؛

بازگشت ۱۶ واحد صنعتی راکد به چرخه تولید

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان از بازگشت ۱۶ واحد صنعتی راکد به چرخه تولید خبر داد.

کد خبر: ۱۳۷۰۸۷
۱۶:۳۶ - ۱۹ شهريور ۱۴۰۱

بازگشت ۱۶ واحد صنعتی راکد به چرخه تولید

دیدارنیوز خوزستان: به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان ''علی مهدی پور ''با بیان اینکه ؛ یکی از اولویت‌ها و برنامه‌های اصلی شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان بازگشت مجدد واحد صنعتی راکد به چرخه تولید و فعال شدن آن است گفت ؛ در همین راستا ۱۶ واحد صنعتی راکد تاکنون به چرخه تولید بازگشتند .

 
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان در ادامه با بیان اینکه ؛ راه‌اندازی واحدهای صنعتی راکد یکی از شاخص‌های کاری پیش روی شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان است ،  گفت ؛ از مهمترین اقدامات در جهت حمایت از تولید ، بازگشت مجدد واحد‌های صنعتی راکد به چرخه تولید است که علاوه بر اشتغال نقش موثری در تحقق شعار سال دارد .
 
وی تصریح کرد؛ در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید  و کارگروه فعال سازی واحدهای راکد و افزایش ظرفیت تولید ، تلاش میکنیم تا مشکلات واحدهای صنعتی را مرتفع شود .
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی