تیتر امروز

کدام اصولگرایان؟
تنگنا؛ برنامه سیزدهم با "محمد مهاجری" قسمت اول

کدام اصولگرایان؟

بخش نخست گفتگو با محمد مهاجری در برنامه تنگنا قرار بود هفته گذشته منتشر شود اما به دلیل محدودیت شدید اینترنت و شبکه‌های مجازی و البته حال و هوای ناخوشایند کشور میسر نشد.
برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی
گفتگوی دیدار با خانواده‌ بازداشتی‌های اخیر

برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی

صبح روز پنج شنبه ۳۱ شهریور، علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی توسط نهاد‌های امنیتی دستگیر شدند. دلیل بازداشت هنوز رسما اعلام نشده، اما دیدار در گفتگو با خانواده آن‌ها شرحی از آنچه گذشته را عینا...
گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

تیم استقلال در یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته هفتم لیگ برتر در سیرجان به مصاف گل‌گهر رفت و توانست در دیداری که دقایق پایانی آن پرتنش و جنجالی بود، با یک پنالتی بحث‌برانگیز به برتری ۲ بر یک برسد.

آمریکا ۴ شرکت و یک فرد ایرانی را تحریم کرد

وزارت خزانه‌داری آمریکا چهار شرکت و یک فرد ایرانی را تحریم کرده که یکی از این شرکت‌های ایرانی را به دلیل مشارکت در ارسال پهپاد‌های ایران به روسیه به منظور استفاده در جنگ اوکراین هدف تحریم قرار داده است.

کد خبر: ۱۳۷۰۱۳
۰۸:۱۶ - ۱۸ شهريور ۱۴۰۱

آمریکا ۴ شرکت و یک فرد ایرانی را تحریم کرد

دیدارنیوز: وزارت خزانه‌داری آمریکا اعلام کرد که چهار شرکت و یک فرد ایرانی را تحریم کرده است.

به نقل از بلومبرگ، وزارت خزانه‌داری آمریکا در ادامه اقدام‌های ضدایرانی خود اعلام کرد که چهار شرکت و یک فرد ایرانی را تحریم کرده است.

دفتر کنترل دارایی‌های خارجی خزانه‌داری آمریکا (اوفک) در بیانیه‌ای اعلام کرده است که یکی از این شرکت‌های ایرانی را به دلیل مشارکت در ارسال پهپاد‌های ایران به روسیه به منظور استفاده در جنگ اوکراین هدف تحریم قرار داده است.

این نهاد اعلام کرد که شرکت خدمات فرودگاهی سفیران مستقر در تهران را به دلیل مشارکت در هماهنگ کردن پرواز‌های نظامی بین روسیه و ایران، از جمله پرواز‌های انتقال پهپاد، پرسنل و تجهیزات به روسیه، مورد تحریم قرار داده است.

وزارت خزانه‌داری آمریکا همچنین شرکت‌های شرکت پراور پارس، بهارستان کیش و شرکت طراحی و ساخت موتور هواپیما، داما، به همراه «رحمت‌الله حیدری» مدیرعامل شرکت بهارستان کیش را به بهانه ارتباط با تحقیق، توسعه، تولید و تهیه پهپاد‌ها برای نیرو‌های نظامی ایران را تحریم کرده است.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی