تیتر امروز

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۴)

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!

صحبت‌های روز گذشته وزیر کشور در مورد پرونده مرگ مهسا امینی به منزله پایان دادن به تحقیقی بود که نمایندگان مجلس در گفتگو با دیدار آن را وعده داده بودند!
دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو
یک توضیح در مورد یک عدم انتشار

دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو

روز گذشته به مخاطبان گرامی دیدارنیوز اطلاع دادیم که امروز گفتگوی تصویری با محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا را در برنامه تنگنا منتشر خواهیم کرد اما بنا به دلایلی که در پی می‌آید از شما معذوریم.

ایران ۰ - برزیل ۳؛ زورمان نرسید!

تیم ملی والیبال مردان ایران با شکست ۳ بر صفر برابر برزیل از دور مسابقات قهرمانی جهان کنار رفت. مردان عطایی در این دیدار عملکرد خوبی نداشتند و نتوانستند برابر حریف قدرتمند خود راهی برای فرار از شکست پیدا کنند.

کد خبر: ۱۳۶۹۳۵
۰۷:۵۷ - ۱۶ شهريور ۱۴۰۱

ایران ۰ - برزیل ۳؛ زورمان نرسید!

دیدارنیوز: تیم ملی والیبال ایران در آخرین دیدار از مرحله یک‌هشتم نهایی مسابقات قهرمانی جهان به مصاف برزیل رفت و مغلوب شد.

تیم ملی ایران در هشتمین و آخرین دیدار از مرحله یک‌هشتم نهایی مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۲۲ از ساعت ۲۳:۳۰ سه‌شنبه ۱۵ شهریور به مصاف برزیل رفت و با قبول شکست ۳ بر صفر مقابل این حریف قدرتمند از راهیابی به مرحله یک‌چهارم نهایی باز ماند.

تیم ملی والیبال ایران در این دیدار با ترکیب میلاد عبادی‌پور، محمدجواد معنوی‌نژاد، امین اسماعیل‌نژاد، محمدطاهر وادی، امیرحسین توخته، علی‌اصغر مجرد، و محمدرضا حضرت‌پور (لیبرو) برابر برزیل به میدان آمد.

بهروز عطایی، سرمربی تیم ملی ایران در این دیدار مهم ترجیح داد از جواد معنوی‌نژاد کنار میلاد عبادی‌پور استفاده کند. رنان دال‌زوتو، سرمربی برزیل نیز، ریکاردو لوکارلی، ستاره تیمش را به‌دلیل مصدومیت در اختیار نداشت. او برای شروع بازی هم از برونو رزنده، پاسور و کاپیتان تیمش استفاده نکرد و فلاویو گالبرتو را به زمین فرستاد. تیم ایران در ست نخست در حمله ناتوان بود و از توپ‌های برگشتی استفاده نمی‌کرد. دفاع روی تور هم برای کنترل حملات برزیل، کافی نبود. در اواسط ست، صابر کاظمی جای امین اسماعیل‌نژاد را گرفت، ولی نتیجه این ست ۲۵ بر ۱۷ برای زردپوشان برزیلی بود. تیم ایران در پایان ست نخست ۵ امتیاز و تیم برزیل ۱۵ امتیاز از حمله کسب کرد.

حملات مؤثر و موفق برزیل در ست دوم هم ادامه داشت و عطایی در وقت استراحتی که در امتیاز ۲۰ بر ۱۶ به‌سود حریف درخواست کرد به شاگردانش تذکر داد که توپ‌های ساده و راحت را از دست ندهند و بادقت بازی کنند. صابر کاظمی و جواد کریمی هم در این ست وارد بازی شدند، ولی تیم ایران نتوانست اختلاف نه‌چندان زیاد خود را با برزیل جبران کند. عطایی برای ایجاد وقفه، حتی از تقاضای ویدئو چلنج برای صحنه‌های واضح نیز استفاده کرد تا ایران در امتیاز ۲۱ بر ۲۲ به یک‌قدمی برزیل رسید، برزیل، اما ۲۵ بر ۲۲ در ست دوم هم برنده شد.

تیم ایران در ست سوم از امیرحسین اسفندیار، صابر کاظمی و جواد کریمی استفاده کرد و در شروع بازی، تیم برتر میدان بود، اما در ادامه باز هم حملات برزیل، تعیین‌کننده بود و اسپکر‌های تیم ملی در حد فینالیست ۵ دوره اخیر مسابقات قهرمانی جهان نبودند. تأکید عطایی در ست سوم، جدی گرفتن هر توپ و تلاش برای هر امتیاز بود. تیم ایران در این ست نیز ۲۵ بر ۲۳ مغلوب برزیل شد تا حریف، راحت‌تر از چیزی که انتظار داشت برنده شود و راهی مرحله یک‌چهارم نهایی شود.

تیم ملی والیبال برزیل در مرحله یک‌چهارم نهایی مسابقات قهرمانی جهان به مصاف آرژانتین می‌رود.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی