تیتر امروز

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد
گفتگوی دوازدهم دیدار در برنامه اصل ۲۷ با کامبیز نوروزی،حقوقدان

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ دوازدهمین...
چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟
رضا امیدوار تجریشی در بررسی بودجه ۱۴۰۲ کل کشور:

چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟

افزایش بین ۴۰ تا ۱۰۰ درصدی سهم بودجه برخی نهاد‌ها و سازمان‌های خاص در سال ۱۴۰۲ ابهامات و سوالات زیادی را در افکار عمومی ایجاد کرده است. رضا امیدوار تجریشی کارشناس اقتصادی به برخی از این پرسش‌ها...

ترکیب احتمالی استقلال؛ پیمان یا سجاد، مساله این است

تیم استقلال امروز (سه شنبه) در ورزشگاه آزادی میزبان پیکان است و با تمام قدرت به مصاف خودروسازان خواهد رفت. ساپینتو در خط حمله می‌تواند یک بار دیگر به پیمان بابایی اعتماد کرده و یا مجددا شهباززاده را در ترکیب اصلی قرار دهد.

کد خبر: ۱۳۶۸۸۰
۱۱:۲۱ - ۱۵ شهريور ۱۴۰۱

ترکیب احتمالی استقلال؛ پیمان یا سجاد، مساله این است

دیدارنیوز: ممکن است که ریکاردو ساپینتو برای دیدار امروز برابر پیکان، از هر دو وینگر بوشهری خود به صورت ثابت استفاده کند. ترکیب احتمالی استقلال با حضور قایدی و محبی

نتایج روز گذشته رقابت‌های لیگ برتر تقریبا به سود استقلال رقم خوردند. چنانچه پیروزی پرسپولیس برابر هوادار را کنار بگذاریم، دو تیم فولاد و سپاهان با توقف برابر رقبای خود، زمینه را برای صعود استقلال در جدول رده بندی مهیا کردند.

شاگردان ساپینتو برای رسیدن به رتبه دوم جدول رده بندی و حفظ فاصله یک امتیازی با پرسپولیس، امروز به دنبال پیروزی در بازی خانگی مقابل پیکان هستند تا از رقیب قدیمی خود عقب نمانند.

پنجمین کلین شیت پیاپی، هدف اصلی سیدحسین
استقلال در ۴ دیدار قبلی برابر پیکان گلی را دریافت نکرده که سیدحسین حسینی در ۲ مورد این مسابقات درون دروازه استقلال حضور داشته است. کاپیتان آبی‌ها امید زیادی دارد تا در بازی امروز نیز دروازه اش را بسته نگه دارد تا علاوه بر موفقیت تیم خود، در جدول رده بندی برترین گلر‌های لیگ نیز به سومین کلین شیت خود دست پیدا کرده و فاصله اش با بیرانوند را کاهش دهد.

ترکیب احتمالی استقلال؛ پیمان یا سجاد، مساله این است

* اعتماد دوباره به عارف و سیلوا
عارف غلامی و رافائل سیلوا در بازی‌های گذشته به عنوان زوج آبی‌ها در دفاع مرکزی به میدان رفته اند. این دو بازیکن در دیدار‌های قبلی موفق به بسته نگه داشتن دروازه تیمشان شده اند و طبیعی است که برای بازی امروز نیز از آن‌ها در جمع نفرات اصلی استفاده شود.

مأموریت دوباره حردانی و جلالی در راست و چپ
ساپینتو در سیستم ۴ دفاعه‌ای که برای تیمش در نظر گرفته، از صالح حردانی و ابوالفضل جلالی در دو سمت راست و چپ استفاده خواهد کرد. البته اخباری مبنی بر احتمال حضور یامگا در سمت راست نیز شنیده می‌شود که باید دید در نهایت تصمیم سرمربی پرتغالی چه خواهد بود.

ترکیب احتمالی استقلال؛ پیمان یا سجاد، مساله این است

* در انتظار بازگشت زبیر به ترکیب اصلی
زبیر نیک نفس که در ابتدای فصل دچار مصدومیت شد، جایگاهش در ترکیب اصلی را از دست داده بود، ولی پس از پشت سر گذاشتن دوران نقاهت، در دسترس کادرفنی است. ساپینتو می‌تواند از میان او و روزبه چشمی، یک نفر را برای حضور در خط میانی استقلال انتخاب کند تا در کنار مهدی پور انجام وظیفه کنند. انتظار می‌رود آرش رضاوند به مانند بازی‌های قبل، یک خط جلوتر بازی کند.

حضور فیکس دو وینگر بوشهری
ساپینتو به این نتیجه رسیده که به صورت همزمان از محبی و قایدی در ترکیب اصلی استقلال استفاده کند. با توجه به اینکه هر دوی این بازیکنان می‌توانند به عنوان وینگر راست و چپ بازی کنند، دست سرمربی پرتغالی برای انجام تغییرات در طول بازی و تغییر پست قایدی و محبی باز است.

ترکیب احتمالی استقلال؛ پیمان یا سجاد، مساله این است

پیمان یا سجاد مسئله این است
پیمان بابایی در بازی با نفت مسجدسلیمان از ابتدا برای تیمش به میدان رفت، اما نتوانست تأثیر چندانی در روند هجومی تیمش داشته باشد. ساپینتو می‌تواند امروز یک بار دیگر به این بازیکن اعتماد کرده و یا مجددا شهباززاده را در ترکیب اصلی قرار دهد.

ترکیب احتمالی استقلال برای بازی با پیکان:
سیدحسین حسینی – رافائل سیلوا – عارف غلامی – صالح حردانی – ابوالفضل جلالی – مهدی مهدی پور – زبیر نیک نفس – آرش رضاوند – مهدی قایدی – محمد محبی – پیمان بابایی

منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی