تیتر امروز

ملکیان: نظر برخی علما مبنای دینی و قرآنی ندارد/ خاتمی برای کار سیاسی در جهان سوم مناسب نیست/ به صداقت میرحسین شک ندارم
گفت‌و‌گوی دیدار در برنامه اصل ۲۷ با فیلسوف و متفکر معاصر (قسمت دوم)

ملکیان: نظر برخی علما مبنای دینی و قرآنی ندارد/ خاتمی برای کار سیاسی در جهان سوم مناسب نیست/ به صداقت میرحسین شک ندارم

استاد مصطفی ملکیان، فیلسوف و متفکر معاصر، یکی دیگر از مهمانان ویژه فصل جدید برنامه اصل ۲۷ بود؛ او در بخش دوم این گفت‌و‌گو به زوایای مختلف ادیان و نظریه‌های مرتبط با آن پرداخت.
نعیمی‌پور: خاتمی می‌گوید رفراندوم، اما
نماینده پیشین مجلس در دومین قسمت از گفت‌وگوی خود با دیدارنیوز در برنامه رکن سه

نعیمی‌پور: خاتمی می‌گوید رفراندوم، اما "نیشگون" نمی‌گیرد/ حکومت اسلامی جایگزین جمهوری شده/ انشاالله، در دیدارنیوز با تاجزاده مناظره می‌کنم

محمد نعیمی‌پور در دومین قسمت از گفت‌وگوی اختصاصی خود با دیدارنیوز روش‌ افرادی چون مصطفی تاجزاده و مهدی نصیری را ژورنالیستی و بی‌حاصل دانست و گفت: سیاستمدار باید روشی مستقل از سر و صدای رسانه‌ای...

دبیر شورایعالی مناطق آزاد کشور، وارد منطقه آزاد اروند شد

دکتر "سعید محمد" در سفری یکروزه به منطقه آزاد اروند، ضمن بازدید زیرساخت‌های اربعین حسینی، نحوه خدمات‌دهی به زائران در پایانه مرزی شلمچه را مورد بررسی قرار خواهد داد.

کد خبر: ۱۳۶۸۵۸
۰۸:۱۸ - ۱۵ شهريور ۱۴۰۱

دبیر شورایعالی مناطق آزاد کشور، وارد منطقه آزاد اروند شد

دیدارنیوز - سرویس خوزستان: گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد اروند، دکتر “سعید محمد” مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد کشور، دقایقی پیش در راس هیاتی، با استقبال مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و معاونین سازمان منطقه آزاد اروند، از طریق فرودگاه بین‌المللی آیت‌الله جمی آبادان وارد این منطقه شد.
حضور در یادمان شهدای هشت سال دفاع مقدس و ادای احترام به مقام شامخ ایشان، در دستور کار سفر مشاور رئیس جمهور به منطقه آزاد اروند، قرار دارد.

“محمد” در سفر به خوزستان، زیرساخت‌های ایجاد شده توسط ستاد اربعین منطقه آزاد اروند را مورد ارزیابی قرار خواهد داد.

بازدید از زیرساخت‌های مرز بین‌المللی شلمچه، حضور در جمع مواکب خدمات‌رسان مستقر در مسیر و پایانه مرزی شلمچه و بررسی نحوه تردد زائران، از برنامه‌های دبیر شورایعالی مناطق آزاد کشور به اروند است.

همچنین دیدار با مقامات عراقی در محدوده مرزی و بازدید از مواکب مستقر در گذرگاه شلمچه عراق، از دیگر رخدادهایی‌ست که در سفر “دکتر محمد” به اروند، به وقوع می‌پیوندد.

انتهای خبر/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی