تیتر امروز

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۴)

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!

صحبت‌های روز گذشته وزیر کشور در مورد پرونده مرگ مهسا امینی به منزله پایان دادن به تحقیقی بود که نمایندگان مجلس در گفتگو با دیدار آن را وعده داده بودند!
دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو
یک توضیح در مورد یک عدم انتشار

دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو

روز گذشته به مخاطبان گرامی دیدارنیوز اطلاع دادیم که امروز گفتگوی تصویری با محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا را در برنامه تنگنا منتشر خواهیم کرد اما بنا به دلایلی که در پی می‌آید از شما معذوریم.

مشکل حضور تیم‌های منطقه در لیگ‌های استانی فوتبال رفع می‌شود

مدیر توسعه اجتماعی و ورزشی سازمان منطقه آزاد اروند از بررسی مشکلات تیم‌های فوتبال منطقه به منظور تأمین هزینه ورودی آن‌ها در مسابقات استانی از سوی سازمان منطقه آزاد اروند خبر داد

کد خبر: ۱۳۶۸۵۰
۲۰:۵۴ - ۱۴ شهريور ۱۴۰۱

«پیمان ادیبی» مدیر ورزش و توسعه اجتماعی این سازمان، با اعلام برگزاری نشست بررسی مشکلان باشگاه‌های فوتبال منطقه، اظهار داشت: با حضور این مدیریت، مدیرکل ورزش و جوانان منطقه آزاد اروند، روسای ادارات ورزش و جوانان آبادان، خرمشهر و مینوشهر، همچنین روسای هیئت‌های فوتبال هر دو شهر نشست بررسی مشکلات باشگاه‌های فوتبال برگزار شد و موانع موجود بر سر راه ایشان مورد ارزیابی قرار گرفت.

وی افزود: در این نشست، مقرر شد تا که در اولین فرصت نسبت به حمایت تیم‌ها از جمله، مسئله واریز ورودی تیم‌ها به مسابقات استانی به حساب هیات فوتبال خوزستان مرتفع گردد.

ادیبی یادآور شد: در چند سال اخیر، حضور تیم‌ها در لیگ‌های استانی به دلیل کمبود منابع مالی خلل ایجاد شده بود که در این جلسه نسبت به رفع این مشکل، تمهیداتی اندیشیده شد.

مدیر توسعه اجتماعی و ورزشی سازمان متطقه آزاد اروند، خاطرنشان کرد: در نهایت مقرر شد تا روز چهارشنبه هیات‌های فوتبال فوتبال آبادان، خرمشهر و مینوشهر لیست کلیه تیم‌های حاضر در لیگ استان را تقدیم ادارات کرده و ادارات شهرستان‌ها نیز، ملزومات رفع این کاستی‌ها را به سازمان منطقه آزاد اروند اعلام نمایند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی