تیتر امروز

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۴)

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!

صحبت‌های روز گذشته وزیر کشور در مورد پرونده مرگ مهسا امینی به منزله پایان دادن به تحقیقی بود که نمایندگان مجلس در گفتگو با دیدار آن را وعده داده بودند!
دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو
یک توضیح در مورد یک عدم انتشار

دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو

روز گذشته به مخاطبان گرامی دیدارنیوز اطلاع دادیم که امروز گفتگوی تصویری با محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا را در برنامه تنگنا منتشر خواهیم کرد اما بنا به دلایلی که در پی می‌آید از شما معذوریم.

۱۰ کشته و ۱۵ زخمی بر اثر چاقوکشی در کانادا

پلیس کانادا در حال تعقیب دو مظنون بدلیل حمله با چاقو است؛ اتفاقی که در استان ساسکاچوان واقع در مناطق مرکزی کانادا روی داده و در آن حداقل ۱۰ نفر کشته و ۱۵ نفر زخمی شده‌اند.

کد خبر: ۱۳۶۷۹۷
۰۸:۴۸ - ۱۴ شهريور ۱۴۰۱

۱۰ کشته و ۱۵ زخمی بر اثر چاقوکشی در کانادا

دیدارنیوز: پلیس کانادا اعلام کرد که حملات با چاقو در ساسکاچوان ۱۰ کشته و ۱۵ مجروح بر جای گذاشته است.

به نقل از رویترز، پلیس کانادا در حال تعقیب دو مظنون بدلیل حمله با چاقو است. رویدادی که در استان ساسکاچوان واقع در مناطق مرکزی کانادا روی داده و در آن حداقل ۱۰ نفر کشته و ۱۵ نفر زخمی شده‌اند.

«جاستین ترودو»، نخست وزیر کانادا در پیامی که در توئیتر منتشر کرد به این رویداد واکنش نشان داد و گفت: حملات در ساسکاچوان وحشتناک و دلخراش است. من به کسانی فکر می‌کنم که یکی از عزیزان خود را از دست داده‌اند و یا در این حادثه مجروح شده‌اند.

پلیس ساسکاچوان نام دو مظنون را به نام‌های «دیمین ساندرسون»، ۳۱ ساله و «مایلز ساندرسون»، ۳۰ ساله اعلام کرده و خواستار شناسایی آن‌ها شده است، اما جزئیات بیشتری در مورد انگیزه آن‌ها در این حمله مرگبار با چاقو ارائه نکرده است.

«روندا بلک مور»، افسر فرمانده پلیس سلطنتی کانادا در ساسکاچوان، گفت: به نظر می‌رسد که برخی از قربانیان ممکن است هدف این حمله قرار گرفته باشند و برخی از قربانیان نیز به صورت تصادفی هدف حمل واقع شده‌اند و صحبت از انگیزه مجرمان هنوز زود است.

این رویداد پرتلفات در یک جامعه بومی کانادا با نام «جیمزاسمیت کری» رخ داده که حدود ۳۴۰۰ نفر جمعیت دارد و اعضای آن عمدتاً به کشاورزی، شکار و ماهیگیری اشتغال دارند.

اجساد قربانیان در ۱۳ نقطه از جمله در سرزمین «قوم جیمز اسمیت کری» و روستای کوچک «ولدون» کشف شد.

حمله با چاقو در اوایل صبح یکشنبه گزارش شد و پلیس سپس در سراسر استان هشدار داد که با توجه به متواری شدن مجرمان، شاید در دیگر مناطق نیز چنین حادثه‌ای رخ دهد. همچنین از بسیاری از ساکنان استان ساسکاچوان نیز خواسته شده است در محل‌هایی که هستند پناه بگیرند.

استان ساسکاچوان از استان‌های جنوبی کاناداست و در مناطق مرکزی این کشور واقع شده و با ایالت‌های داکوتای شمالی و مونتانا در آمریکا هم مرز است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی