تیتر امروز

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۵)

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است

در حالیکه ویس‌کرمی نماینده لرستان در گفتگو با دیدارنیوز رسیدگی به پرونده مهسا امینی را زمان‌بر می‌داند، آصفری، نایب رئیس کمیسیون شورا‌ها در مجلس می‌گوید: گزارش نهایی امینی ظرف سه هفته آینده به...
دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی
«سوغاتی گیت»، بعد از «سیسمونی گیت»

دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی

سیدابراهیم رئیسی ۴ روز با خیال آسوده در نیویورک ماند و ایران در اعتراض به فوت مهسا امینی، سراسر خشم بود، این درحالی است که انتشار تصاویری از یک کامیون سوغاتی آمریکایی برای هیات همراه رئیسی، مردم...

برگزاری یادواره شهدای خوزستان در تهران

به همت دانشجویان پاسدار دانشگاه شهید مطهری بسیج و با پشتیبانی مرکز گزینش سپاه ولیعصر(عج) یادواره شهدای استان خوزستان در آن دانشگاه برگزار گردید.

کد خبر: ۱۳۶۷۹۵
۰۸:۴۳ - ۱۴ شهريور ۱۴۰۱

برگزاری یادواره شهدای خوزستان در تهران

دیدارنیوز - سرویس خوزستان: ویژه این مراسم بیت معظم شهیدان هاشمی٫فرجوانی٫تقوی فر و کجباف بودند که در بخشی از برنامه مادر شهیدان فرجوانی و دختر شهید علی هاشمی به خاطره گویی پرداختند.در بخشی دیگر سردار شاهوارپور فرمانده سپاه ولیعصر(عج)خوزستان که به عنوان سخنران اصلی یادواره به مراسم دعوت شده بودند چرایی و چگونگی شکل گیری پدیده انقلاب اسلامی و آسیب ها و تهدیدات پیش روی آن را برای پاسداران جدید الورود تشریح نموده و با تبیین نقش ویژه استان خوزستان در هشت سال دفاع مقدس شهدای شاخص استان را به حاضران در مراسم معرفی کردند.

در پایان مراسم از خانواده عزیز شهیدان قدردانی به عمل آمد و به قید قرعه به 14 نفر از دانشجویان کمک هزینه سفر اربعین اعطا شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی